Autor Tema: Megsov ultimate protectant  (Posjeta: 31620 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Knorac

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
    • Email
Megsov ultimate protectant
« : Listopad 10, 2013, 09:44:32 poslijepodne »
Kupio sam ovaj proizvod neki dan u Partesu te sam ga danas stigao primjeniti...
Meni je to sredstvo uzas zivi, ostavlja crte po armaturi, kada sam prosao cijelu armaturu bila je sva flekava ne znam kako bih opisao... prije primjene sam ocistio komplet armaturu od ikakve prljavstine tako da sam stavljao na cisto..
Ne kuzim u cemu grijesim a sredstvo sam platio 120kn, jeli imao tko iskustva sa tim proizvodom?

Sent from my GT-I9300

" I dont have haters only fans in denial "

Offline meneldor

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #1 : Listopad 10, 2013, 10:16:24 poslijepodne »
Ako imas APC u omjeru 1:10 naspricaj ga na MF krpu i lagano obrisi.

Imam ga vec vise od godinu dana i koristio sam ga nekoliko puta i meni je proizvod za te novce predobar.
Tog sredstva ne ide puno, kap na aplikator i dobro razmazat, ostaviti neko vrijeme i onda cistom MF krpom obrisati.
Jedini razlozi zasto ti se to dogadja iz mog iskustva: nisi dobro ocistio (mada prasina i takve stvari ne utjecu) mislim da je necim jacim onecisceno, da ti je armatura ostecena mozda nekim sredstvom ili od necega sto se vidi poslije tretmana.

Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #2 : Listopad 10, 2013, 10:18:40 poslijepodne »
To sredstvo treba jako ali baš jako protresti prije uporabe, ako djeluje tekuće onda treba još protresti..mora biti ful gust :palacgore:
BMW G30 & FF ST320 mk2.5

Offline Keza

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 2593
  • Spol: Muški
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #3 : Listopad 10, 2013, 11:22:22 poslijepodne »
slike ili nesto?

postao si u test zonu? ili da prebacim u interijer?

Offline Knorac

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
    • Email
Re: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #4 : Listopad 10, 2013, 11:23:40 poslijepodne »
Armatura je nova jer sam ju mijenjao sad neki dan...
Ocistio sam ju sa Apcom i nije bilo niceg prljavog...
Ali doduse izgledao je tekuce ali ja imam verziju sa spricom pa sad ne znam jel zbog toga lose djelovalo kao sto deni kaze... probat cu sutra ponovno, s tim da cu bocu protrest... ;)

Evo stavim slike sutra.. pa sad odluci di je pametnije, sry ak sam krivo postao.

Sent from my GT-I9300
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2013, 11:24:54 poslijepodne Knorac »
" I dont have haters only fans in denial "

Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #5 : Listopad 10, 2013, 11:31:11 poslijepodne »
Za verziju sa špricom i govorim, tekuće je ali je dosta gusto, nije tekuće kao ostali proizvodi za plastiku tipa supreme shine..quik interior detailer..itd  :palacgore:
BMW G30 & FF ST320 mk2.5

Offline Keza

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 2593
  • Spol: Muški
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #6 : Listopad 10, 2013, 11:32:01 poslijepodne »
premjesteno u interijer

kad budes ponovo probavao slikaj pa onda stavi u test zonu
imat ces dosta toga za usporedu

Offline Knorac

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
    • Email
Re: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #7 : Listopad 12, 2013, 08:12:47 prijepodne »
Ista stvar i jucer nazalost nemrem uslikat jel se slabo vidi...



Sent from my GT-I9300
" I dont have haters only fans in denial "

Offline lux.4

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 798
    • Email
Re: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #8 : Listopad 12, 2013, 09:24:51 prijepodne »
Neznam, svrati do partesa pa nek ti oni isprobaju, mozda je greska u tvom proizvodu pa nek ti daju drugi? Mozda se smrznuo prosle zime pa si bas ti naletio na njega?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2


Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #9 : Listopad 13, 2013, 12:51:27 prijepodne »
Možda su oni u partesu ulili nešto drugo unutra..ili dodali neku mješavinu..meni je normalno u pakiranju od #135 syntetic detailera unutra zapravio bio ultimate quik detailer..pretpostavljam da su oni to pretočili..jedino ako je neka greška od meguiarsa prilikom pakiranja ali sumnjam  :neznam
BMW G30 & FF ST320 mk2.5

Offline Neno330

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 716
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #10 : Listopad 13, 2013, 09:55:05 prijepodne »
Možda su oni u partesu ulili nešto drugo unutra..ili dodali neku mješavinu..meni je normalno u pakiranju od #135 syntetic detailera unutra zapravio bio ultimate quik detailer..pretpostavljam da su oni to pretočili..jedino ako je neka greška od meguiarsa prilikom pakiranja ali sumnjam  :neznam
Bas mi nije bistro kak se moze nekaj takvoga desiti  :palacdolje:

Offline purdashian

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 254
  • Spol: Muški
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #11 : Listopad 13, 2013, 12:19:32 poslijepodne »
Možda su oni u partesu ulili nešto drugo unutra..ili dodali neku mješavinu..meni je normalno u pakiranju od #135 syntetic detailera unutra zapravio bio ultimate quik detailer..pretpostavljam da su oni to pretočili..jedino ako je neka greška od meguiarsa prilikom pakiranja ali sumnjam  :neznam

U j...b.. t... jel to bilo malo pakiranje ili veliko #135? Jesi to pokusao sto reklamirati? Ova veca pakiranja od galona imaju gore zastitu vjerojatno bi bila potrgana. Ova manja imaju ako se ne varam po sjecanju nekakav mali osigurac na sprici. Kak si skuzio da to nije to?

Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #12 : Listopad 13, 2013, 05:23:27 poslijepodne »
Bilo je malo pakiranje, i nema nikakvu zaštitu a i galonska pakiranja uglavnom znaju doći sa otvorenom zaštitom..ne na svim pakiranjima ali na nekima da..

Skužio sam po mirisu i boji, usporedio oba proizvoda i vidio da je to identični proizvod..rekao sam im da je unutra drugi proizvod a ne 135 i oni su se odmah obranili da su to tako iz meguarsa poslali :neznam

135 ima u sebi komadiće nečega..voska/silikona..a to ultimate qd nema..tako da sam i po tome zaključio
BMW G30 & FF ST320 mk2.5

Offline purdashian

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 254
  • Spol: Muški
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #13 : Listopad 13, 2013, 08:10:39 poslijepodne »
Bilo je malo pakiranje, i nema nikakvu zaštitu a i galonska pakiranja uglavnom znaju doći sa otvorenom zaštitom..ne na svim pakiranjima ali na nekima da..

Skužio sam po mirisu i boji, usporedio oba proizvoda i vidio da je to identični proizvod..rekao sam im da je unutra drugi proizvod a ne 135 i oni su se odmah obranili da su to tako iz meguarsa poslali :neznam

135 ima u sebi komadiće nečega..voska/silikona..a to ultimate qd nema..tako da sam i po tome zaključio

Ja nisam nikad uzeo galonsko pakiranje, a da bi bila otvorena zastita (ne mogu vjerovati da si ti takvu dobio - nema sansi da je kupim ako je skinuta vratio bi).
Ovo za #135 je ludi slucaj - ne znam kaj da ti velim cudno za megs (ja sto god sam nabavio od megsa imalo je neku zastitu na sebi).
Ono sto sam ja kupio i primjetio je iron x bez zastite kod njih (partes) ispod cepa (pakung s spricom odvojeno) ne znam kak je kad narucis izvana, da li ima kakvu zastitu.

Offline reja

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1251
  • Spol: Ženski
  • Forea OCD/Chemical Guys
    • Forea OCD
    • Email
Odg: Megsov ultimate protectant
« Odgovori #14 : Listopad 13, 2013, 10:23:17 poslijepodne »
Većina stvari od Megsa kad dolazi izvana ima zaštitu ispod čepa, samo jednom je došao Gold Class bez zaštite, glanc novi.
Ne mogu tvrditi za cijeli asortiman, ali do sad sve što mi je prošlo kroz ruke u galonskim pakiranjima je imalo zaštitu.
Ne kužim kako se može dogoditi da je nešto drugo unutra.  :misli:
FOREA-OCD.HR i WWW.CHEMICAL GUYS.HR

Možeš li zamisliti što bih sve mogla napraviti ukoliko bih napravila sve što mogu?