Autor Tema: Čišćenje kože-ljušti se ?  (Posjeta: 10014 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mmarin70

  • Početnik
  • *
  • Postova: 36
Čišćenje kože-ljušti se ?
« : Prosinac 01, 2016, 08:48:09 poslijepodne »
Jel ima neko objašnjenje nakon čišćenja kože sa apc-om i brisanja mf počela se sitno prhutati,drugi dio sam čistio sa sonax om ista stvar,treći dio sa šamponom za čišćenje kože sonax i opet sitno guljenje i prhutanje kad bi krenuo redom cijela bi se ogulila sad ne znam jel to boja ili zašto se sad to dešava impregnirao sam sve sa megsom jedan dio sa sonaxom i rekao čovjeku ako se bude nastavilo prhutanje da ćemo cijelu sa mf oljuštit do zdravog dijela to je možda još 4 sata posla al ne znam što me dalje čeka ispod na jednom malom djelu koji sam očistio došao sam do zdravog gdje se više ne ljušti i fino izgleda pa me zanimaju vaša iskustva i što dalje Hvala!

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk


Offline pH detailing

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • WASH - POLISH - WAX - DRIVE™
    • Email
Odg: Čišćenje kože-ljušti se ?
« Odgovori #1 : Prosinac 01, 2016, 09:49:24 poslijepodne »
Fotografija bi puno pomogla,

Ali ako se ljušti onda je moguće riječ o boji, ili je koža toliko ispucala da se sada odvaja u malim listićima, ali to je manje vjerojatna opcija.
Dobro došli na --> https://ph-detailing.hr/ <--

Offline mmarin70

  • Početnik
  • *
  • Postova: 36
Odg: Čišćenje kože-ljušti se ?
« Odgovori #2 : Prosinac 02, 2016, 05:27:43 prijepodne »
Da to sam i ja pomislio boja jer nije ispucala jel onda naj bolje sa mf oljuštiti svu boju i zašto jer na tom malom mjestu što sam probao ne vidi se velika razlika u boji tek mala nijansa napominjem i da je četka fina mekana i da nisam jako pritiskao i kako ubuduće čistiti a da se to ne dogadja ?Slike su loše pa se ne vidi G]

Offline Leondetail

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Čišćenje kože-ljušti se ?
« Odgovori #3 : Prosinac 25, 2016, 10:09:02 prijepodne »
Nije to nista, vjerojatno je do same koze. Ja sam cistio kemijski par fotelja (koza+tkanina) i dogadalo mi se isto, ali nije nis za brigu. Dokle se bas ne pocne ljustiti moze se cistiti :)

Poslano sa mog LG-H850


Offline pjuse

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
Odg: Čišćenje kože-ljušti se ?
« Odgovori #4 : Prosinac 25, 2016, 12:48:07 poslijepodne »
Jel ima neko objašnjenje nakon čišćenja kože sa apc-om i brisanja mf počela se sitno prhutati,drugi dio sam čistio sa sonax om ista stvar,treći dio sa šamponom za čišćenje kože sonax i opet sitno guljenje i prhutanje kad bi krenuo redom cijela bi se ogulila sad ne znam jel to boja ili zašto se sad to dešava impregnirao sam sve sa megsom jedan dio sa sonaxom i rekao čovjeku ako se bude nastavilo prhutanje da ćemo cijelu sa mf oljuštit do zdravog dijela to je možda još 4 sata posla al ne znam što me dalje čeka ispod na jednom malom djelu koji sam očistio došao sam do zdravog gdje se više ne ljušti i fino izgleda pa me zanimaju vaša iskustva i što dalje Hvala!

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Čistio sam kožne stolice iz čekaone i dogodila mi se ista stvar, ali nakon stavljanja 3 tanka sloja losiona sve je bilo oke   :neznam
Moguće da je to bila boja, a moguće i masnoća/nečistoća.