Autor Tema: Detailing. Sta?  (Posjeta: 57139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

narcis85

  • Gost
Odg: Detailing. Sta?
« Odgovori #30 : Siječanj 20, 2012, 03:45:35 poslijepodne »
jedino što mi pada na pamet jest da možda imate neku alergijsku reakciju na dimer,jer sam i ja radio njime i ništa,jednostavno koza reagira na to,a nije ni čudo!!!Svejedno i onome ko nema vidljivu reakciju preporučam korištenje rukavica,jer nam je svima dobro poznato kako je koža porozna i upija kao spužva pa možda ta reakcija nije vidljiva na kozi ali sa vremenom i stalnom izloženošću možemo izazvati tjelesne reakcije(mučnina,povračanje,i sl)i to besvijesno,e to je več ozbiljno,a to ne želimo!!!

Offline deni2

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1312
  • Spol: Muški
  • ...passion for perfection...
    • www.dls.com.hr
Odg: Detailing. Sta?
« Odgovori #31 : Ožujak 08, 2012, 07:41:44 prijepodne »
Ne znam za ZG i šire , ali u Karlovcu (obično trgovine boja i lakova i sl.) ima onih pakovanja rukavica cca 50-80 kn = 100 kom. Ako kupujete, kupite plave, mnogo su čvršće od ostalih i znam ih koristiti više puta, a da se ne raspadnu.

I meni se ovo čini kao neka alergijska reakcija...

P.S. Odličan uvod u detailing  :dobro .
www.dls.com.hr - Auto detailing proizvodi za profesionalce i entuzijaste

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Detailing. Sta?
« Odgovori #32 : Ožujak 08, 2012, 02:54:00 poslijepodne »
da, te plave i ja inace koristim.

al najveca fora su mi rukavice od mikrofibre koje mi je cura kupila u slo.
do yaya za voskanje...
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

dr.Polirman

  • Gost
Odg: Detailing. Sta?
« Odgovori #33 : Travanj 27, 2012, 02:13:16 poslijepodne »
Odlično...svaka čast!!!   :clap2  :clap2  :clap2  :clap2  :kapa dolje  :kapa dolje  :kapa dolje

Ovo bi si trebali pročitati svi oni nadobudni pametnjakovići koji misle da su cijelog svijeta pamet pokupili...pa bi se nakon toga možda malo ''spustili na zemlju''.  :tuctuc  :tuctuc  :tuctuc  :tuctuc  :tuctuc  :tuctuc

Jer za većinu takvih ljudi,mi što profesionalno poliramo i bavimo se detailingom smo doslovno ''predmet sprdnje'' jer je u njihovoj  mutavoj glavi sljedeće: HAHA PA TO SVAKA BABA ZNA I MOŽE....ISPOLIRATI AUTO JE NEŠTO NAJJEDNOSTAVNIJE ŠTO MOŽE BIT,ODEŠ U TRGOVINU I KUPIŠ PASTU I TO JE TO..... e ali onda poslije toga slijedi ''ZAJEB'' :  :doh1  a jooooj,pa i nije to tak jednostavno kako se činilo,a joooj a gle ove holograme,a joooj a gle spaljeni lak.....a jooooj a gle bijele i spržene gume i plastike......a joooooj a šta sad  :doh1 :gruebel

E takvome onda treba uzeti DEBELE PARE!!!!  :2funny  :2funny  :2funny        nek nauči lekciju za ubuduće  :tuctuc
i neka bude primjer ostalima  :kapa dolje

   


Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Detailing. Sta?
« Odgovori #34 : Travanj 27, 2012, 05:25:05 poslijepodne »
lako je i onima koji to rade za 300kn. (poliraju).
 :tuctuc

"jao ti si mi preskup, ja idem kod one praone i tamo ispoliraju cijli auto u 2h za 300kn" 
e TAKVIMA ja uzmem debele pare kad se vrate. "usrao si, sad ces platit i to sta moram popravljat stetu koju su ti oni naknadno napravili".

objasnjavam ljudima proces i oni se nasmiju kad spomenes neku glinu, neko odmascivnje i sl: "ma to je dovoljno proc spuzvom i vodom"


..................
 :batine
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!