Autor Tema: Problem sa fussom  (Posjeta: 57193 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Daci

  • Početnik
  • *
  • Postova: 36
Odg: Problem sa fussom
« Odgovori #60 : Ožujak 02, 2017, 08:58:10 poslijepodne »
ništa ne bi platio , na garanciju bi išlo...mene brine kvaliteta laka, tvornički je ipak nešto posebno

Offline Valerij Vondruška

  • Početnik
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Problem sa fussom
« Odgovori #61 : Ožujak 02, 2017, 09:00:01 poslijepodne »
E vidis to je sad skakljiva situacija. Posto je garancija da nebi bilo da im samo otpadne od ruke pa da sfusare boju. Ali opet ako i sfusare opet ih mozes vuc za rukav i reci im da nije dobro posao napravljen

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk

Kad se sjetim kako mi je pamučna majica nekada bila glavni polir stroj :-D

Offline dzoni

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 111
Odg: Problem sa fussom
« Odgovori #62 : Svibanj 01, 2017, 08:15:09 poslijepodne »
Ponovio sam postupak detalinga od prosle godine i ponovo stavljao fusso  i rijesio problem fleke na haubi! Kao sto sam prosleg godine napisao, uzeo sam Soft99 Wipe Cloth Blue Special High-Quality krpu za buffing!
http://www.ebay.com/itm/Soft99-Wipe-Cloth-Blue-Special-High-Quality-Cloth-For-Polishing-/252340497376?hash=item3ac0aa6be0:g:QCwAAOSwvg9XZAUt
Dakle, ovo je cudo od krpe! Ova krpa bukvalno kupi i guta ostatke voska. Kada sam radio buffing, prvo sam ono krupnije pokupio sa Sonax crvenog krpom, i evo ga, odmah se pojavljuju mrlje! Nakon prelaza sa ovom Soft99 krpom, mrlje nestanu, uz jace pristiskanje. Shvatio sam da mikrofiber krpa ne moze dovoljno pokupiti fusso, jer fusso je jak i cvrst i Sonaxova crvena krpa ne moze to do kraja skinuti i zato su mi bile mrlje po haubi i na zadnjem bocnom dijelu. Sastav ove krpe je 100% viskoza i ima dovoljno "snage" da pokupi cvrsti fusso. Ostaje jos nakon par sedmica mjeseci da se doista pokaze da nece biti mrljia ali vjerujem da je to, to.

Offline ml.detailer

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 117
Odg: Problem sa fussom
« Odgovori #63 : Svibanj 01, 2017, 10:03:21 poslijepodne »
Crvena sonax krpa se niti ne preporuca za koristenje na laku, a po mom iskustvu fleke se pojave kada se pretjera s kolicinom voska prilikom aplikacije.

Offline dzoni

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 111
Odg: Problem sa fussom
« Odgovori #64 : Svibanj 01, 2017, 10:09:30 poslijepodne »
Crvena sonax krpa se niti ne preporuca za koristenje na laku, a po mom iskustvu fleke se pojave kada se pretjera s kolicinom voska prilikom aplikacije.

Pa bas sam na ovom forumu procitao da ih dosta koristi na laku, a i na kutiji isto pise.

Offline ml.detailer

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 117
Odg: Problem sa fussom
« Odgovori #65 : Svibanj 01, 2017, 10:16:03 poslijepodne »
Ne kazem da si ti kriv proizvodaci svasta pisu(mislim opcenito ne na detailing),a sad si se i sam uvjerio koliko postoji boljih stvari. I sam nekad sam mislio to je to ,nema bolje nema dalje, ali uvijek moze bolje.