Autor Tema: Meguiars hyper dreesing  (Posjeta: 12037 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Darkods

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • darko
    • Email
Meguiars hyper dreesing
« : Rujan 14, 2015, 01:37:12 poslijepodne »
Pozdrav zanima me da li netko koristi ovaj proizvod i kakav je i u kojim omjerima se mijesa
Znaci da li ste zadovoljni s ovim proizvodom ako neko radi s njim

Offline forcabarca

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 251
  • Spol: Muški
Odg: Meguiars hyper dreesing
« Odgovori #1 : Rujan 14, 2015, 01:44:37 poslijepodne »
Ja ga planiram uzeti u skorije vrijeme da ga probam, mijesa se u omjerima 1:1 do 1:4, sve ovisi koju jacinu sjaja zelis 1:1 valjda najveca  pa onda slabija kako vise razrjedjujes...

Offline Darkods

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • darko
    • Email
Odg: Meguiars hyper dreesing
« Odgovori #2 : Rujan 14, 2015, 02:21:46 poslijepodne »
Gledam ga i ja za kupit čini se ovako da je dobar sad neznam volim pitat
Rađe ako je netko koristio da vidimo. Kakav je

Offline forcabarca

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 251
  • Spol: Muški
Odg: Meguiars hyper dreesing
« Odgovori #3 : Rujan 14, 2015, 02:36:18 poslijepodne »
Neka se javi netko tko ga koristi ja sam gledao na youtubu par videa recenzije zadovoljni su s proizvodom moze se kpristit za sve gume plastike vanjske ....

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Meguiars hyper dreesing
« Odgovori #4 : Rujan 14, 2015, 07:46:51 poslijepodne »
Ja ga planiram uzeti u skorije vrijeme da ga probam, mijesa se u omjerima 1:1 do 1:4, sve ovisi koju jacinu sjaja zelis 1:1 valjda najveca  pa onda slabija kako vise razrjedjujes...
Ja ga koristim isključivo za dressing motornog prostora i jako sam zadovoljan iako se može stavljati na vanjske plastike ali s prvom kišom se ispere, također može se i aplicirati na unutrašnje plastike... Kao što ti je kolega napisao u kojem omjeru ga razrjediš sa vodom takav ćeš dobiti sjaj, za motorni prostor ja koristim omjer 1:3... Jedina zamjerka je što ga nema kupiti u manjem pakiranju osim galon :palacdolje:
I sam gledam u skorije vrijeme ga uzeti jer sam pri kraju s njime ali galonsko pakiranje mi je previše jer ga jako malo trošim(isključivo jednom godišnje kada sređujem motorni prostor i potrošim cca 50 ml) pa ako je netko od vas zainteresiran da zajednički kupimo galon i podijelimo trošak možemo se preko pm-a dogovorit... :dobro

Offline dusambej

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • Muko moja predji na drugoga
    • Email
Odg: Meguiars hyper dreesing
« Odgovori #5 : Rujan 15, 2015, 06:33:10 poslijepodne »
@Tomislav kolega i ja malo vise koristim ali je galon zaista i vise nego dovoljno ,ako ti treba manje dogovoricemo se.

Offline mmarin70

  • Početnik
  • *
  • Postova: 36
Odg: Meguiars hyper dreesing
« Odgovori #6 : Prosinac 02, 2016, 09:46:35 poslijepodne »
Ja isto koristim najbolji proizvod za plastiku unutrašnjost,gume na vratima pa čak i za tkaninu da joj da malo života nakon čišćenja i fino miriši po žvakama,a plastikama i tepisima vrati boju i sjaj ovisno u kom mjerilu prezadovoljan malo je poskup 599kn galon ali ne treba ga puno na aplikator i čak da ga puno koristiš mislim da je galon dosta za cijelu godinu

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk