Tehnički dio > Detailing interijera

Najbolji APC

<< < (3/7) > >>

Pips:
Gdje kupiti i koja je cijena?

Cobra detailer:
1L- 58.50 kn, 5L-154.50 kn u DLS-u

http://www.dls.com.hr/proizvod/surfex-hd-univerzalno-sredstvo-za-ciscenje-5l

Pips:
To se traži. Znači mogu s njim raditi sve,od interijera do eksterijera? Imam Alfa Romeo 156 SW Giugiaro koja ima užasno grubu i nezahvalnu plastiku unutrašnjosti. Instrument tabla je mat crna sa jako grubom teksturom  a donje obloge vrata su krem boje,  iste boje kao i koža sjedala. Dakle trebam to sve detaljno očistiti. S čime da tretiram te površine nakon čišćenja bh surfexom? Koliko vidim bh surfex bi bilo to što se traži za čišćenje ali trebam i nešto za poslije . Koji su omjeri recimo za plastike, vanjske površine, motorni prostor?
Nemojte mi zamjeriti ali novi sam ovdje i želim se riješiti starih loših navika pranja i zato svi savjeti više nego dobrodošli.

Pips:
Možda Meguiars Natural Shine..?
Kakav je?

adriver:
Kaj se tice surfexa za unutrasnjost sam ga koristio 1:20 i dobro je cistio.. imas jos tema o surfexu pa si pogledaj malo.. mislim da je lux bas napravio test sa slikama.. za kotace felge i sl. ga koristis 1:4 npr.. nisam imo nikakvih problema s njim u tim omjerima.. za tak grube plastike ti je najbolje napast s kisticima da uđu u te pore..
Natural shine isto odlican proizvod.. plastike se ne isijavaju nek daje blagi sjaj.. ne ostavlja masno iza sebe..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju