Autor Tema: Problem sa APC-om  (Posjeta: 11294 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dusambej

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • Muko moja predji na drugoga
    • Email
Problem sa APC-om
« : Kolovoz 15, 2014, 08:02:55 poslijepodne »
Da li mozete malo pomoci i pojasniti kako ukloniti neke manje mrlje sa sedista i oplate krova na automobilu ? Koristio sam APC razblazen 1:10 ali ne znam koliko treba naprskati na zaprljano mesto  nakon prskanja malo istrljam cetkom ali kao da se prljavstina prosiri po obodu fleke ,tako mi je sad "nebo" i sedista nekako musavo .mozda sam prsnuo malo tecnosti pa materijal odmah upije .napominjem da nenam usisivac za mokro usisavanje pa sam probao MF krpom nekako izvuci vlagu.Primetio sam da gde god je pala neka kap APC-a ostaje fleka koju ne mogu ukloniti posto se nekako brzo susi.najveci je problem bio prskati "nebo" jer tecnost kapala po svim sedisitima i napravila haos.Molim Vas zadobar savet i pomoc  kako sve to rucno odraditi . :(

Offline Damba

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 112
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #1 : Kolovoz 15, 2014, 10:37:04 poslijepodne »
Probaj naspricati apc na krpu pa onda trljati krov i te fleke po sjedalima, pazi da ne namocis previse krpu

Offline dusambej

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • Muko moja predji na drugoga
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #2 : Kolovoz 15, 2014, 10:53:11 poslijepodne »
Probao sam bolje je hvala kolega na savetu  ,najveci problem je kao sto sam rekao parcijalno prati pojedine delove ,narocito spricanje neba vise je bilo spreja po meni nego na platnu. ne znam da li imaticaj temperatura okruzenja jer gde je prsnulo neplanirano ostaju fleke ako ne obrisem u delicu sekunde narocito na plastikama razmisljam da nije mozda 1:10 prejako za ovu vrstu ciscenja?Kako vi ostali ovo radite da li odmah cetkom prelazite?

Offline Domba

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
    • DZphotography
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #3 : Kolovoz 15, 2014, 11:11:52 poslijepodne »
Ajde samo napisi koji apc koristis... Jel ne razrjeduje se svaki isto.

Offline dusambej

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • Muko moja predji na drugoga
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #4 : Kolovoz 16, 2014, 09:22:37 prijepodne »
Koristim Mequiars APC zeleni standardni.

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #5 : Kolovoz 16, 2014, 05:12:57 poslijepodne »
Koristio sam prije Meguiars APC 1:10 i nije mi fleke ostavljao, ja bi 2-3 pošpricao s udaljenosti 15-20 cm i onda četkom prešao nekoliko puta. Znalo mi se desiti da sjedalo ostane mokro i činilo bi se da je fleka ali bi ostavio da se osuši :neznam

Offline dusambej

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • Muko moja predji na drugoga
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #6 : Kolovoz 16, 2014, 07:21:42 poslijepodne »
Mozda je problem u samoj tehnici rada jer deluje kao da se prljavstina iz sredine razlije po rubovima fleke.Sve ovo ne bi bio problem kada bih prao celo sediste ovako mestimicno mi je malo zeznuto.Inace kako pravilno naneti APC na nebo posto je jako nezgodan polozaj :neznam

Offline suzukibandit

  • Početnik
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Problem sa APC-om
« Odgovori #7 : Listopad 17, 2014, 01:28:00 poslijepodne »
problem ti je u tome da bi trebao preći cijeli krov,onako kao što ti je Damba rekao,našpricaj krpu i malo utrljaj,poslje toga pređi suhom krpom ako nemaš usisavač.
Švabo