Autor Tema: Neuspješno poliranje BMW E90  (Posjeta: 78379 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #60 : Rujan 20, 2013, 08:04:39 poslijepodne »
daj pa da je ne znam koji tutlek ce kuzit da nesto ne stima jbg. a i nije na sucu da odredi kako bi moralo izgledat. tj je, ali ako se ne slazes, sudski vjestak MORA znat jer mu je to posao. ako ne zna on, zove lakirera da napravi procjenu.
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline Sleepwalker

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #61 : Rujan 20, 2013, 08:42:23 poslijepodne »
živi bili pa vidjeli, moj savjet bi bio da se nagodiš sa njima da ti vrate novac

Offline Dr.KUKO

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #62 : Rujan 20, 2013, 09:17:39 poslijepodne »
ne želim ulaziti u to tko je što i kako odradio, pogotovo ne sad kad si javno napisao o kome se radi, ali dao bih ti jednu primjedbu, oprao si auto i posušio, ALI nisi to uradio kako treba,ni ispiranje, ni pranje, na taj način ti neće dugo ostati u solidnom stanju, pogotovo ne jet black

Offline sdanijel

  • Početnik
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #63 : Rujan 21, 2013, 08:11:26 poslijepodne »
ne želim ulaziti u to tko je što i kako odradio, pogotovo ne sad kad si javno napisao o kome se radi, ali dao bih ti jednu primjedbu, oprao si auto i posušio, ALI nisi to uradio kako treba,ni ispiranje, ni pranje, na taj način ti neće dugo ostati u solidnom stanju, pogotovo ne jet black

Postovani Dr.Kuko o kakvom nestrucnom pranju i ispiranju vi govorite. Auto perem na nacin da ide snowfoam nakon toga ispiranje s karcherom kakav malo ljudi ima u kucnoj radinosti,nakon toga ga perem rukavicom od najfinijih vlakana s dvije kante i goldclas samponom,nakon toga ispiranje pa susenje s rucnikom i brisanje s cg sealantom i krpom.Ako to nije ok onda zapalim auto ispred BP!
Ovaj se auto 5godina nije polirao i prije odlaska u BP nije ni blizu ovog izgledao.

Offline Dr.KUKO

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #64 : Rujan 21, 2013, 08:24:17 poslijepodne »
nemoj se ljutiti, ali ovo što vidim na ovoj slici je prljavo, a ista ta prljavština nije smjela biti na vozilu prije sušenja
https://www.dropbox.com/sh/xmn0q2t8xi3bu6h/4Lv3D14Zsi#lh:null-20130919_180337.jpg
ne kažem da si ta oštećenja ti napravio nego ti samo savjetujem da kad ga konačno dovedeš u red pripaziš na takve stvari kako bi ti što duže ostao onakav kakav bi trebao biti, a da budemo precizniji, Mislavto je vidio Maserratia u Makarskoj i stanje u kakvom je bio, taj isti auto je pran kod nas 6 mjeseci prije cca 1x tjedno,nakon toga je prodan u Makarsku gdje su nakon prvog pranja uspjeti izderati cijeli prednji kraj, kojeg je novi vlasnik dao sanirati u jednom detailing centru u Zg, sad se taj isti auto nakon 2,5 mjeseca vratio nazad i kad je došao na pranje doslovno su mi suze išle kad sam vidio u kakvom je stanju ( 7 dana je utrošeno na dovođenje vozila u skoro pa perfektno stanje), tako da ne smatraj tu opasku zlonamjernom nego samo kako savjet koji bi bilo u redu da razmotriš

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #65 : Rujan 21, 2013, 09:02:34 poslijepodne »
Doktore, ako sam te dobro razumio, dekontaminacija laka nije odrađena kad je ostalo prljavštine?  :gruebel

Offline zdravo

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 832
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #66 : Studeni 10, 2013, 04:40:55 poslijepodne »
I šta bi na kraju balade ???

Offline Vatroslav

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #67 : Siječanj 14, 2014, 11:43:54 poslijepodne »
I mene zanima kaj je bilo na kraju, jel BMWic spasen  :shock:
Volvo guy

Offline zdravo

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 832
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #68 : Listopad 20, 2016, 05:55:47 poslijepodne »
Izgleda da na kraju nije bilo kraja...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Offline Benjo///M

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 365
  • Spol: Muški
  • ///M PERFORMANCE
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #69 : Listopad 29, 2016, 07:22:05 poslijepodne »
na mojem bmw e90 boja le mans blue bez problema sam je ispoliro da savrsenstva,al svaka nepaznja ili prelazak s rucnikom ako stisnes malo jače,uswirla sve..ali i nakon cca sad 5mj izgleda ok,s tim da rade cestu..makadam i prasine ubi boze..tak da ga nit ne perem bas cesto,jer nema smisla..al cu ga kad zavrse radove ispolirat opet..i nanijet keramiku nekakvu.
///M Performance  #BMWE90 #MSport
https://www.facebook.com/e90croatia/

Offline dasy27

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #70 : Studeni 06, 2016, 12:43:27 poslijepodne »
Bit ce da su kupili novi bmw pa se sve usutilo :D

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk