Autor Tema: Savjeti za detailing novom članu  (Posjeta: 64182 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline decio

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 414
  • Spol: Muški
  • drive it like you stole it!
    • Email
Odg: Savjeti za detailing novom članu
« Odgovori #30 : Kolovoz 20, 2013, 08:13:30 poslijepodne »
@loodi: možda zato jer je u tvom kraju ipak kulturniji svit, kod nas bi nasta škandal, a vjerojano bi završilo s tučom!

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Savjeti za detailing novom članu
« Odgovori #31 : Kolovoz 20, 2013, 08:29:36 poslijepodne »
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



odavno se nisam ovako dobro nasmijao. hvala.


tomislav, jesi kupio sta dosad od toga? ili jos planiras?
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline MRKY

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • Focus driver
    • Ford Focus Klub
    • Email
Re: Odg: Savjeti za detailing novom članu
« Odgovori #32 : Kolovoz 20, 2013, 09:52:50 poslijepodne »
@loodi: možda zato jer je u tvom kraju ipak kulturniji svit, kod nas bi nasta škandal, a vjerojano bi završilo s tučom!
ja to uredno radim na svakoj praoni u splitu. U zadnje vrime mi je najbolja ona na sirobuji i nikad me nitko ništa nije pitao za kantu. A kad perem na brzinu onda koristim onaj njihov sf i nisam primjetio da skida vosak kao na praoni na brdima. Tamo odma sve skine.

Offline decio

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 414
  • Spol: Muški
  • drive it like you stole it!
    • Email
Odg: Savjeti za detailing novom članu
« Odgovori #33 : Kolovoz 20, 2013, 10:04:21 poslijepodne »
Neznam mrky, dugo i nisam bio na samoposlužnoj. Ustvari nosam bio od kada sam kupio karchera, a to ti je bilo koncem 2009! Ali se sjecam da su tad dezuralu po praonama i cesto zugali zbog zdarijapi.
Šta kažeš, ne skida? Koji wax koristiš?

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Savjeti za detailing novom članu
« Odgovori #34 : Kolovoz 20, 2013, 10:37:52 poslijepodne »
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Savjeti za detailing novom članu
« Odgovori #35 : Kolovoz 22, 2013, 01:23:24 poslijepodne »
@loodi: možda zato jer je u tvom kraju ipak kulturniji svit, kod nas bi nasta škandal, a vjerojano bi završilo s tučom!

U početku je bilo tako ali sada su se valjda malo ohladili inače ne volim kombinaciju šampon-vosak u jednom, smatram da to niti je šampon niti vosak, ova na brdima ima odvojeno i pjena skine prljavštinu i vosak odjednom, 2u1  :mrgreen: Nigdje drugo po splitu nisam primjetio da ima odvojeno osim ove na brdima a i najbliža mi je...


tomislav, jesi kupio sta dosad od toga? ili jos planiras?

Nisam još naručivao ni kupio ništa, trenutno sad tražim šampon ali nekako ako krenem u to sve mi više dolazi u glavu da jedno veže drugo, ili ću kupiti sve u kompletu, šta zahtijeva ulaganje, ili ništa jer npr. za kvalitetno pranje treba napraviti dekontaminaciju i zaštitu šta uključuje puno stvarčica a budući da sam još student i većinom se sam financiram nije mi se tako lako odreći cca 1500 kn koje sam fizikaleći zaradio...