Tehnički dio > Detailing eksterijera

Pocetnicka pitanja

<< < (2/19) > >>

sbn321:
Kada bi samo ocistio glinom i polirao Sonaxom,je li moguce da bi te ogrebotine bile samo vidljivije??


--- Citat: Hanszg - Ožujak 17, 2013, 11:13:30 poslijepodne ---Mozda bi bilo najbolje da das na poliranje, ako ti se neda zafrkavat sa time svime.. a sad sta mozes ocekivat za 400/500kn nebi ulazio u to... citaj forum, sto vise citas to ce ti biti sve jasnije, pa ces vidjet jel se zelis upustat u to ili radje dat novce nekome da to sredi. :)

--- Kraj citata ---
I bit ce tako cini se   :dobro

lux.4:
Ako se sada osjete pod noktom, bez brusenja neces nista napravit...

Hanszg:
ne znam koliko je adekvatno da ti dam savjet u vezi toga, posto sam i sam pocetnik, al vise manje znam teoriju. kao sto sam rekao, sa glinom i sa sonaxom ces si samo ocistit povrsinu laka, mozda i zamaskirat koji lagani swirlic, ali i to je upitno.

type-r:
evo i ja sam novi pa da vidis kak sam ja to zamislio, polako i sigurno, polirka legla, snow foam i foam lance naruceni, te glina i lubrikant. 700 kuna + polirka. i sad kontam polako skupljat za paste i padove pa cu taman do poslije uskrsa imat sve na hrpi i krenuti polako.
imam 3 auta i kontam da mi je bolje odradit svoje,curin, sogorov i neka odradim nesto sastrane isplatit ce se oprema. nego nekom dati jer sam gledao sta decki rade za cifre do 100 eura. to je za plakat i bolje da ja unistim svog passata nego selski kvazi limar/strucnjak/stagod.
kolegi je lik uzeo 100 eura, auto dovezen oko 5 poslijepodne, kao ujutro ce ga polirat, kolega dode ujutro da vidi kak ide, a auto jos sinoc rijesen. nije ga ni oprao nego sam preletio polirkom, spalio lajsne, sve pobjelilo.
sad jel to nekom treba nekome u zivotu, mislim da ne treba :D
ili daj nekom ili polako i sigurno. mislim da ces uzivat u pogledu na svojih ruku djelo, iako za pocetak to malo vise kosta.

Dr.KUKO:
za iole dobar posao 1000 je minimum minimuma

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju