Autor Tema: ciscenje auspuha (prebaceno)  (Posjeta: 35845 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan_Gs

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: Odg: mat-folija
« Odgovori #15 : Siječanj 13, 2013, 08:24:50 poslijepodne »
Bome, ona rasprava se rastegla ali celicne vune nigdje, osim ebayu  :P

pogledaj par postova iznad. mozda i bude nesto od toga osim na ebayu.
(a rasprava se fakat otegnula na off)

ivan, to je to, taj never dull moze to ocistit iznutra.


iz osobnog iskustva;
prije:


poslije:


koja sitna mrvica je ostala koja je trazila bas 0000 i pastu ali posto ni to nije vlasnik trazio, dobio je i previse. :p

a UVIJEK je dobro prije ic laganijim sredstvima pa ako ne ide onda jacim. to se pravilo nikad ne mijenja.

ovo je diesel motor rekao bi, moj nije niti u priblizno lošem stanju kao tvoji nastavci na slici, izvana je kao kod tebe na slici nakon tretmana, eto samo jos unutra dobit takav rezultat.

Offline svig

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 186
  • Spol: Muški
    • Centar za njegu vozila Partes&Meguiars
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #16 : Siječanj 13, 2013, 08:40:44 poslijepodne »
Dario mi je frend tak da znam sve o autu,svako malo ti je bio kod mene na uljpšavanju.

Dok je bio kod njega on ga je pazio i mazio,nakon njega je auto bio negdje u Istri ako se ne varam i eto sada kod tebe :dobro

Uglavnom auto je vrhunski složen i mislim da nisi pogriješio s kupovinom,ako što trebaš samo navri do mene pa ti sve objasnim kako se radi i s čim

 :welcome :wash2 :wash2

Offline Borgy

  • Početnik
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #17 : Siječanj 13, 2013, 09:20:11 poslijepodne »
To i ja koristim,reka sam brusni kad sam po njegovom opisu skuzio da mu ima pol cm naslage stvrdnute...jbg kad nije slike stavio...

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #18 : Siječanj 13, 2013, 09:38:29 poslijepodne »
To i ja koristim,reka sam brusni kad sam po njegovom opisu skuzio da mu ima pol cm naslage stvrdnute...jbg kad nije slike stavio...


Citat:
ja sam rijesio koliko sam mogao sonax sredstvom za felge i izvana je sad super, ali na izlazu iz auspuha ima malo kao "zapecene" ćađe, nisam htio kupovat nikakvo jako sredstvo koje bi to moglo unistit jer se radi o Millteku auspuhu, a da nesto zeznem ni sam nastavak nije jeftin. da pokusam mozda s necim kao ivasol ili mafrasol pa mozda otpusti da spuzvicom mogu to rijesit

a ono... bar 3/4cm.  :dobro
 :cuga :cuga


svig podijeli tajne zanata, kako bi ti to rijesio? vuna i all metal ti izgleda kao dobra solucija?
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline Ivan_Gs

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #19 : Siječanj 13, 2013, 09:52:31 poslijepodne »
Dario mi je frend tak da znam sve o autu,svako malo ti je bio kod mene na uljpšavanju.

Dok je bio kod njega on ga je pazio i mazio,nakon njega je auto bio negdje u Istri ako se ne varam i eto sada kod tebe :dobro

Uglavnom auto je vrhunski složen i mislim da nisi pogriješio s kupovinom,ako što trebaš samo navri do mene pa ti sve objasnim kako se radi i s čim

 :welcome :wash2 :wash2

bio je jako kratko u Istri, Pula mislim, auto znam od prvog dana, pazen je auto i dalje bio, ali ne kao kod Darija, ono klasika pranje spuzvom, malo prebrisi i tako iznutra, al nema nigdje fleka unutra da treba kemijsko, izvana ce ic jednoslojno poliranje samo jer ima skroz malo swirlova. Bio sam kod tebe prije god i pol jednom s crvenim leonom 1P redizajn pa si mi isto demonstrirao malo sredstvo za felge i quick wax, kasnije mi je frend u par navrata uzimao neke sitnice, i sviđa mi se sto uvijek nađeš vremena za kupce malo demonstrirat, kad budem polirku kupovao morat ces par minuta pokazat kako i sto ukratko, a to cu na zeninom autu vjezbat :D

Offline dcosic

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #20 : Siječanj 13, 2013, 10:39:32 poslijepodne »
Nevr dull -  riješava sve, samo prsti i trljaj.

Offline Tommee

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1072
  • Spol: Muški
Odg: Odg: mat-folija
« Odgovori #21 : Siječanj 14, 2013, 10:39:48 prijepodne »
Bome, ona rasprava se rastegla ali celicne vune nigdje, osim ebayu  :P

pogledaj par postova iznad. mozda i bude nesto od toga osim na ebayu.
(a rasprava se fakat otegnula na off)

ivan, to je to, taj never dull moze to ocistit iznutra.


E sad te drzim za rijec, meni megs metal polish niti nikakva sranja nisu niti taknula tu odvratnu cad na vrhu auspuha, probat cu sa never dull ali i dalje sam enormno skeptican...

Offline Ivan_Gs

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #22 : Siječanj 14, 2013, 10:53:46 prijepodne »
Nevr dull -  riješava sve, samo prsti i trljaj.

jel bi mozda bolje bilo nekom spuzvicom ili aplikatorom never dull nanosit na nastavke, mislim i dignut auto na dizalicu pa i zadnji lonac s tim rijesit ?

Offline dcosic

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #23 : Siječanj 14, 2013, 12:34:46 poslijepodne »
Na starom autu ( Kadetu) sam imao duplog remusa, samo malo vate u ruku i trljati, okretati vatu, kada se osuši , uzeti novu i čistiti do željenog izgleda vanjski dio . Nevr Dull koristim i za čišćenje Cijevi (Krümmera)  i aupuha kod motora BMW R25/3, koji je cijeli od Chroma.
Moj remus nikada nije izgledao tako crn iznutra ( makar je Kadett imao 300tkm) i cijev je uvijek bila čista , nisam expert ali mislim da je kod tebe u pitanju loše sagorijevanje.
Pozz

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #24 : Siječanj 14, 2013, 05:12:40 poslijepodne »
Citat:
jel bi mozda bolje bilo nekom spuzvicom ili aplikatorom never dull nanosit na nastavke, mislim i dignut auto na dizalicu pa i zadnji lonac s tim rijesit ?

nemas sta nanosit. never dull je vuna natopljena s tom nekom kemijom. tocno ono sta vidis na videu. nikakva pasta ni nis. sve sta imas je unutra. iscupas komadic i trljas ga po auspuhu.
http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/auc-fineproject/cabinet/img56277583.jpg
bezveze pricamo. uzmi, neces pozalit, a 99% da ces u potpunosti rijesit problem.
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline Ivan_Gs

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #25 : Siječanj 14, 2013, 08:11:54 poslijepodne »
da, gledao sam filmice i vidim tu neku vunu/vatu, i nisam skuzio da je never dull ustvari to,  :udarac , stanje je stvarno dobro, niti priblizno ovome na slikama samo sto ocu da bude kao da je taj cas stavljen, to ce mi rijesit sigurno jer ako iz ovako loseg stanja moze izvuc skoro ko novo nemam brige. Hvala  :kapa dolje

Offline Mirka

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1214
  • Spol: Muški
  • MENZERNA and MAFRA
    • Email
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #26 : Siječanj 15, 2013, 11:43:34 prijepodne »
 :doh1 kako nema celicne vune kad se proizvodi u Hrvatskoj,kod mene u moj market mi sad zena evo izrecitira proizvodgac METALPRODUKT-Sandrovac  :dobro http://www.metalprodukt.hr/proizvodi-za-ciscenje.html   :dobro

Offline Tommee

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1072
  • Spol: Muški
Odg: ciscenje auspuha (prebaceno)
« Odgovori #27 : Siječanj 15, 2013, 11:53:33 prijepodne »
I di je tamo gradacija 0000  :gruebel Ja je ne vidim.