Tehnički dio > Strojno poliranje

Kako se rješiti holograma???

<< < (2/12) > >>

loodi:
trajno ih rijesiti (dok se greskom ne naprave novi) je moguce s ultrafinom koju spominjes.
hologram je u biti najslabiji tip ostecenja i najjednostavniji za popravak. ultrafina na plavom padu na 1200okr to rijesi na VW laku bez previse mozganja.
i to trajno, ne do prvog pranja vec zauvijek.

koja slika pod jakim svjetlom ne bi lose dosla da bar pokusamo razlikovati dubinu holograma i po potezima eventualno vidimo ako su nastali uslijed poliranja ili kako vec...

WEST 014:

--- Citat: vedfilipovic - Kolovoz 29, 2012, 10:13:54 poslijepodne ---Moguće je da su hologrami dublji, al problem je taj šta sam auto polirao više od 10 puta u prosjeku od jedne godine pa me več brine da ne skinem sa grubom pastom previše bezbojnoga laka..
Kolko se puta uopče može lak polirati da se ne skine previše laka ??

--- Kraj citata ---

10 puta godisnje  :polirka? Zasto si toliko polirao?

vedfilipovic:
ovak zbog toga jer su mi se nakon nekoliko pranja javljali hologrami, ko da se sa nekoliko pranja pasta jednostavno isprala, ali nisam ni jedanput polirao sa grubom neko sa extra finom i ultra finom od 3m

tonyy:
Možda je tu problem šta brišeš sa jelenovom krpom koja napravi svirlove,e sad jel su se stvorili svirlovi ili hologrami?Al i pogledao sam tvoju kolekciju,kažeš da si polirao žutim čepom extrafina,al kod tebe u kolekciji je žuti čep imperijal hand glaze ako sam uspio dobro vidjet po onim slikama..probaj koju kvalitetnu sliku poslikat i stavit,pa da probamo riješit problem.

Hanszg:
tonyy, možeš samo nabrzaka ukratko objasniti razliku između swirlova i holograma?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju