Tehnički dio > Strojno poliranje

Kako se rješiti holograma???

(1/12) > >>

vedfilipovic:
Imam problem na laku s hologramima pa bi molio ako ima tko iskustva sa tim da mi objasni to malo pošto sam početnik u tome.
Auto sam navoskao sa tvrdim Meguiars NXT GENERATION TECH WAX 2.0 voskom, ali sam ga brisao samo sa jednom micro fiber krpom pa mislim da je krpa povukla u sebe previše prašine pa da je to možda napravilo holograme. U početku sam bio zadovoljan s efektom al nakon prvog pranja je auto bio pun holograma. Nakon toga sam polirao lak sa 3m extra finom pastom (žuti čep) i na kraju sa 3m ultra finom pastom (plavi čep) i kad to napravim nema holograma, al nakon nekoliko pranja mi se opet jave, pa ako ima tko slična iskustva moloim da mi objasni kako se rješiti holograma za stalno i da li ih se je moguče trajno rješiti???

rele:
Kako i sa cime peres auto?

vedfilipovic:
auto perem isključivo ja , Prvo ga dobro isperem sa miniwashom zatim ga sa Sonaxovim šamponom sa voskom perem i nakon toga ga opet isperem sa miniwashom i brišem ga sa krpom od jelenove kože..

Hanszg:
Je li moguće da su hologrami malo dublji, pa ih extra fina i ultra fina samo zapune? Možda da probaš sa fc+ proč na jednom malom djelu haube, pa opet extra i ultra finu pa pratit rezultate.

vedfilipovic:
Moguće je da su hologrami dublji, al problem je taj šta sam auto polirao više od 10 puta u prosjeku od jedne godine pa me več brine da ne skinem sa grubom pastom previše bezbojnoga laka..
Kolko se puta uopče može lak polirati da se ne skine previše laka ??

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju