Tehnički dio > Detailing eksterijera

Vosak za sjaj

<< < (3/4) > >>

D.detailing:
Meguiars gold class daje fin sjaj, ima fin miris, lako se nanosi a trajnost najvise zavisi od odrzavanja

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Alfa166DA:
kakvi su ovi brzi voskovi cini mi se najjednostavnije za koristenje

ARTB155:

--- Citat: Alfa166DA - Travanj 21, 2018, 03:01:29 poslijepodne ---kakvi su ovi brzi voskovi cini mi se najjednostavnije za koristenje

--- Kraj citata ---

Općenito kratkotrajni, ali s obzirom na lakoću/brzinu nanošena staviš ga nakon par pranja i opet dobro. Meni se Meguiars Gold Class Quik Wax pokazao sasvim solidan u smislu da ga je jako lagano aplicirati/izbufati.
No, ukoliko ideš u tom smjeru, ja bi se radije odlučio na Bouncers Bead Juice (aplikacija na mokro) jer traje izuzetno dugo, daje relativno pristojan sjaj te izvrstan beading i sheating

dzoni:
Neki savjet kako najbolje aplicirati Chemical guys butter wet wax?

forinta:
Pripremiš i odmastiš podlogu, apliciraš pomoću aplikatora od mikrofibre ili eventualno spužvastog ali on dosta proizvoda upije u sebe. Namažeš tanak sloj te odradiš buffing. Pod uvjetom da radiš u hladu ili zatvorenom prostoru i na hladnom laku možeš namazati i cijeli auto pa odraditi buffing. To je tekući vosak baziran na carnaubi i izrazito se lako radi s njime i neće ostavljati nikakve tragove, mrlje ni niš a skine si i nakon pola sata što stoji bez problema. Kao i s ostalim sličnim proizvodima, manje je više pa nema potrebe pretjerivati i stavljati debeli sloj a jako lijepo se vidi dok se razmazuje po laku  :palacgore:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju