Tehnički dio > Strojno poliranje

Troslojnog poliranja cijelog automobila - rasprava

<< < (4/13) > >>

sporting:

--- Citat: Hanszg - Travanj 28, 2015, 03:02:36 poslijepodne ---Ček, vi fkt mislite da bi partes odradio troslojno poliranje i to na hondinom laku, koji se može odraditi vrhunski sa one step kombinacijom. Svatko tko je radio na hondinom laku zna kakav je i koja kombinacija najviše izvlači. Po meni totalno nepotrebno troslojno, m101 i m205 izvuku brutalno na hondi.  Naravno, bez keramike mu se to niti ne isplati raditi ako ima origigi lak na njemu, pošto je vrlo tanak.

A ove finte, prema pravilima struke, pa sva kemijska i mehanička dekontaminacija za male pare, to teško da će dobit.

--- Kraj citata ---

slazem se ;) proda ti troslojno, odradi dvoslojno - vise sumnjam i svi sretni, auto izgleda brutalno i piči dalje :) 1000kn za accorda je minimum minimuma ( i za dvoslojno ), ko misli da je puno nek izvoli sam  :mrgreen:

Tomislav:

--- Citat: sporting - Travanj 28, 2015, 03:19:14 poslijepodne ---
--- Citat: Hanszg - Travanj 28, 2015, 03:02:36 poslijepodne ---Ček, vi fkt mislite da bi partes odradio troslojno poliranje i to na hondinom laku, koji se može odraditi vrhunski sa one step kombinacijom. Svatko tko je radio na hondinom laku zna kakav je i koja kombinacija najviše izvlači. Po meni totalno nepotrebno troslojno, m101 i m205 izvuku brutalno na hondi.  Naravno, bez keramike mu se to niti ne isplati raditi ako ima origigi lak na njemu, pošto je vrlo tanak.

A ove finte, prema pravilima struke, pa sva kemijska i mehanička dekontaminacija za male pare, to teško da će dobit.

--- Kraj citata ---

slazem se ;) proda ti troslojno, odradi dvoslojno - vise sumnjam i svi sretni, auto izgleda brutalno i piči dalje :) 1000kn za accorda je minimum minimuma ( i za dvoslojno ), ko misli da je puno nek izvoli sam  :mrgreen:

--- Kraj citata ---

Šta mislite da drugi "razvikaniji" detaileri ne rade  tako tj. da kažu da rade troslojno a naprave jednoslojno 80% a 20% potrebnih dvoslojno i onda kažu kao višeslojno poliranje i naplate kao troslojno ili kažu kao za tebe je ta cijena?! :batine Više ti vrijedi da daš auto čovjeku od povjerenja nego nekom tko će zloupotrijebiti tvoje (ne)znanje... :palacgore:

Neno330:
Zato se cijene detailinga odredjuju individualno i to tek nakon detaljne kontrole stanja laka a ne napamet...
I kak npr. ovaj decko koji trazi nekog za detailing accorda kao laik bas tocno zna da mu treba troslojno poliranje?

Naravno da je nabitnije da to radi covjek od povjerenja

Hanszg:
Marcoone, evo ja se javljam za detaljnu kontrolu stanja laka, mjerenje laka, te moje mišljenje kako i šta bi bilo najbolje i najpovoljnije, i prezentiram mu na jednom panelu, kako i što bih ja napravio, totalno besplatno.

Ak ste u ZG slobodno se javite. Eto, bar da popričamo ;)

Marcoone:
2 Neno....ne,ja ne znam stručno da mu treba troslojno il če jednoslojno bit dovoljno.....po mojem amaterskom oku i laičkom razmišljanju......smatram da če nakon troslojnog bit vrh vrhova koliko može biti......zato sam smatrao da bi trebao troslojno.....

Večina Vas ovdje je stručnija od mene po tom pitanju,jer imate iskustva u tome,i znate  više o tome nego ja....zato sam tu,i pitam....

I da napomenem,ne umaložavam ničiji rad ni cijenu!

2 Hanszg ....dogovoreno....ostavi mi broj moba.....pa se čujemo kad se vrijeme popravi,i kad ja ozdravim malo...... :cuga

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju