Tehnički dio > Detailing vodič

Pomoć

(1/5) > >>

seat_ibiza:
Pozdrav..novi sam u svemu ovome..
Htio bih napraviti lagani detailing na svojem seatu..lak je u ok stanju sive boje
dakle imam ovo na raspolaganju:

1.Megs Cleaner WAX

2. Plavi clay e bay

3. Megs quick detailer

4. Raxton wheel cleaner

5.Raxton liqiud wax


Sa čime da apliciram proizvode i kojim redom da ih koristim...koji šampon da uzmem a da nije preskup i sa čime da apliciram proizvode..može quick detailer biti lube za clay...
hvala vam  :thnx

veki:
Prvo ocisti felge i gume. Zatim operi auto. Sampon mozes koristiti bilo koji megsov, samo gledaj da je wax safe.

Od proizvoda sto imas  prvo ides clayem, a qd koristi kao lubrikant. Nakon tog isperi auto i osusi ga. Onda prođi cleaner waxom koristeci zuti megs aplikator, i mf krpe za brisati. I na kraju nanesi vosak zutim megs aplikatorom, sacekaj da se osusi i onda obrisi mf krpama. I to je uglavnom to za pocetak.

Samo pitaj ako imas problema, tu smo. :palacgore:

seat_ibiza:
Super...dali je potrebno ovo za felge nanositi po autu da mi onako iskrvati čestice metala..i di mogu kupiti mf krpe i megs aplikatore ?..Moram li još što kupiti da posao bude super..Hvala

veki:
Lose ne moze biti, ostane manje posla za glinu.

Megs aplikatore i mf krpe mozes kupiti u partesu u zg, ili narucivati izvana. A prodavalo se krpa i ovdje na forumu pa pogledaj malo po oglasima.

seat_ibiza:
Dali je to ovakav aplikator ?
http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=050.540.008.....
Što mogu koristiti kao jeftinija varijanta water magneta ?

Hvala

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju