Tehnički dio > Strojno poliranje

Produžne osovine / Extension bars M14 navoj

<< < (3/4) > >>

SwedishChef:
Definitivno loš tokar. Žalosno je što ga se naziva tokarom.

To je zadatak za klince u prvom razredu srednje škole.

Tokarski stroj je idealan za takvo što napraviti. Jedino ako mu se radi takve sitnice nije dalo paliti tokarski stroj pa je u škripac stegnuo taj valjčić i nareznicama/ureznicama ručno izradio navoj pa pretpostavljam da je upotrijebio jaču silu i neznatno deforimrao valjčić a dovoljno da se u radu pojave vibracije. Da je kasnije testirao valjčić stezanjem u "amerikaner" vidio bi da tako deformiran "pleše". Ovako ste se vi sami uvjerili u kvalitetu prilikom montaže na polirku.

Ima još zgodnih teorija koje se uče na strojarstvu.

Ostajem i dalje pri tezi da se radi o neznanju "tokara". Savjet: potražite drugog :)

Keza:
ima netko na forumu da to odradi?

Mirka:
i ja sam pokusao da mi to napravi tokar ,kad sam ih stavio na makitu  :polirka ,platio posteno tokaru  :shake2 ,vratio sam se sa makitu u ruci i pustio mu je da vidi kako je odradio posao za sto sam mu platio za tri elementa 30eura  :glup_ruzan ,kaze da je do masinu ,nije do njega,Moja Makita nije centrirana  :misli: :misli: :misli: , :batine :batine :batine,kod njega su jos na stol ,ostavio sam mu ih poklon,da si nabije u ....

Element:
Imam i ja takvog tokara taj sve radi za 10 eura. Haha :clap2
A najbolji je bio kad sam mu dao da istokari neki dio od diferenciala na stralisu, to je bilo spominjanja majki, pucanja noževa, pa oštri noževe pa psuje sve u 16.
Ja pomislim sada kad mi nabije cijenu, kad ono 10 eura! :2funny :clap2

loodi:
dobro, tokari na nasem podrucju su posebna rasa...
ja ne idem do njih ako ne sa sjekirom u ruci.


za ovo sam se ivzukao jer sam iso do poznanika koji se bavi bravarijom a usput ima i tokarski. ravna stanga, navoj, TA-DA!  :doh1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju