Tehnički dio > Detailing eksterijera

Pocetnicka pitanja

<< < (18/19) > >>

Silver_Wolf:
Moguće da je od pranja jer (dok nisam blagog pojma imao što je detailing i kako u automatskim praonicama radim samo štetu na svim površinama automobila) često sam bio posjetitelj tih praonica.
Da sam tada znao i vodio računa o stvarima koje sad znam, odnosno, o stvarima na koje sam počeo kasnije tek obražati pažnju ovo sa plastikom od farova se sigurno ne bi dogodilo, barem ne u tolikoj mjeri da izgleda ovako kako izgleda.
Doma nemam još svu potrebnu opremu (polako se kupuje malo po malo) a uživam u prčkanju po autu/motoru bude mi koma vidjeti tu plastiku takvu nakon kaj cijeli dan (nekad i par dana) posvetim pranju, glancanju itd. Ošamario bi se za svaki put kaj sam prošao kroz četke  :tuctuc

U svakom slučaju pono hvala na odgovoru i savjetu  :palacgore:

Olly:

--- Citat: Silver_Wolf - Prosinac 14, 2020, 09:38:41 prijepodne ---Dižem temu iz mrtvih - početničko pitanje za farove (kopao sam po forumu, nisam uspio nać)
Je li uopće preporučljivo koristiti ovaj proizvod sa slike (dal bi riješilo problem)?
Na farovima se vide sitne crtice, kao pukotine i ima ih brdo. Vjerojatno jer imam stalno upaljena svijetla (i ljeto i zima) pa se ta plastika zagrije i popuca lagano od vode koja je hladnija.
Ovo nagađam samo jer ne znam što bi drugo moglo biti.
Nemam još nikakvih strojeva doma i ovo bi ručno probao popraviti koliko se može samo ne znam da li bi bilo još gore nakon korištenja tog Quixx systema za svijetla.
Ako je netko već koristio isto molim iskustva  :D

--- Kraj citata ---

ja koristio upravo to neki dan i prezadovoljan sam kako je ispalo.
prvi put sam to koristio i prvi put polirao farove ;)







bo:
Radio si ručno ili sa strojem?

Ford Fusion?

Silver_Wolf:
Zbilja izgleda super  :palacgore:
I mene zanima dal si to ručno sve ili...?

Olly:
Da, Ford Fusion, svaka cast na pogotku

Sve je radeno rucno, bio sam gotov za manje od 10 min po faru.

Samo sam pratio upute na papiru koje dolaze unutra. Iskreno, i mene je iznenadilo koliko je dobro ispalo. Sad samo treba vidjeti koliko ce drzati

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju