Tehnički dio > Detailing motornog prostora

plastika

<< < (2/4) > >>

sjele:

--- Citat: tonyy - Srpanj 02, 2015, 01:23:51 poslijepodne ---Za to kontaktiraj reju,ne može bit toliko skupo..

http://www.elitecarcare.co.uk/303-aerospace-protectant-16oz.php?manufacturers_id=62

--- Kraj citata ---
15 funti,a poštarina ? ovakva na ebay ima jedna jedina iz UK i s poštarinom dođe 22 funte , tako da je to isto jer 35 dolara bez poštarine je isto ko i 22 funte s poštarinom  cca 240 kn za ovu boćicu.ali rekoh  sve imaju drukčije etikete tj. na svakoj toj etiketi stoji  naziv 303 aerospace protectant ali je različita slika (negdi auto,negdi nešto ko sunce....)pa mi je nejasno.

Tomislav:
Za tu cijenu kupi megs engine dresing, imaš skoro 4 litre od kojih napraviš 12 litara i trajat će ti doživotno... Možda se čak može preko reje nabaviti nešto povoljnije nego u partesu pa je kontaktiraj i vidi :dobro

sjele:

--- Citat: Tomislav - Srpanj 02, 2015, 02:34:33 poslijepodne ---Za tu cijenu kupi megs engine dresing, imaš skoro 4 litre od kojih napraviš 12 litara i trajat će ti doživotno... Možda se čak može preko reje nabaviti nešto povoljnije nego u partesu pa je kontaktiraj i vidi :dobro

--- Kraj citata ---
megs se znaći razvodnjava,super !

reja:
Ako bi uzimala preko elitecarcarea cijena bi ti bila 160kn  :palacgore:
Samo moram vidjeti kad bi mi išla iduća tura prema njima  :kapa dolje

Tomislav:

--- Citat: sjele - Srpanj 02, 2015, 02:41:31 poslijepodne ---
--- Citat: Tomislav - Srpanj 02, 2015, 02:34:33 poslijepodne ---Za tu cijenu kupi megs engine dresing, imaš skoro 4 litre od kojih napraviš 12 litara i trajat će ti doživotno... Možda se čak može preko reje nabaviti nešto povoljnije nego u partesu pa je kontaktiraj i vidi :dobro

--- Kraj citata ---
megs se znaći razvodnjava,super !

--- Kraj citata ---

Sorry, mislio sam na Meguiars Hyper Dressing ne engine dressing... :doh1 Hyper dressing se razvodnjava do omjera 1:4, ovisi kakav sjaj želiš (npr. 100 ml hyper dresinga i 400 ml vode) Moja greška... :palacgore:
http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=050.599.021

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju