Tehnički dio > Detailing interijera

Potrošen kožni volan

<< < (2/2)

molama:
Naravno da želim vidjeti. Naravno da bi želio vidjeti slike. Koliko je koštalo tapeciranje mjenjača?

Tomislav:

--- Citat: molama - Srpanj 06, 2015, 02:51:43 poslijepodne ---Naravno da želim vidjeti. Naravno da bi želio vidjeti slike. Koliko je koštalo tapeciranje mjenjača?

--- Kraj citata ---
Dok sam imao w203 u matuša sam tapecirao ručicu, cca 350 kn me ukupno ispalo sa dostavom, ja prezadovoljan kako je napravio, evo kako je ispalo:

Knorac:

--- Citat: molama - Srpanj 06, 2015, 12:57:32 poslijepodne ---@Knorac imaš kontakt Domagoja (može i PM)
@Nix666, koliko košta taj iz Sesveta, odn. tko je to?

--- Kraj citata ---
095 819 5834
Domagoj

Matus je dosta skup ali ko voli neka izvoli
Meni je Domagoj radio cijelu koznu unutrasnjost na pro ceedu. Mislim da ovdje ima cak i moja tema sa slikama.
Matus me za to trazio  10000kn a kod Domija sam dobio za 7000kn plus logo na sicevima i sa tim da je bila imola koza.

Zguglaj domagoj tapeciranje pa ces vidjet njegove radove na old school forumu.

Nix666:




Malo se slabije vidi, ali nema se kaj puno ni vidjeti. Ručica je sad nova.
Jel skup ili nije, ne znam. Mislim da sam za ovo platio 200kn. Problem kod ove ručice je ovaj plastični dio koji se teško vadi van, jer puca.
Uglavnom, ja zadovoljan kvalitetom i brzinom, pa mi nije bilo teško izdvojiti te novce, pogotovo jer nema za kupiti rabljene ovakve.

ARTB155:
Matus Design - istina je da je nešto skuplji od drugih ali bar znam što sam platio pogotovo kad se radi o volanu koji traži kvalitetnu kožu

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju