Tehnički dio > Detailing vodič

Koju polirku uzet?

<< < (3/4) > >>

Neno330:
To mislis kupovati za sebe ili za biznis?
I dali si ikad ispolirao kompletno cijeli auto?

dodoonn:
Nikad nisam cijeli auto. Sada narucujem dosta opreme,planiram lijepe novce ulozit i sve je vec na popisu samo polirka se jos gleda. Nakon toga ide radi i uvjezbavanje,a onda se nadam i pokojem autu kod mene na detailingu  :mrgreen:

Olly:
stara tema, ali da ne otvaram novu.

Imam DA polirku s kojom nisam nikako zadovoljan.

Ima osjecaj da je preslaba i jako vibrira

htio bih nesto bolje, a bas da nije rupes od 500€

ova moja je 650w, 9mm pomak, 1600 do 6400okr, 2.2kg, 125mm spuzva

bo:
Baš mora biti DA?

Meni je draža rotacija od DA.

Na rotaciji ti je bolje to što možeš lako i brzo zamjeniti backing plate, a trebaju ti razne veličine jer ne možeš sve odraditi sa 125 mm spužvom.

Od pristupačnijih izdvojio bih Krauss P7 Superpolisher - oko 1400 kn je u Forea OCD.
Ima dugačak kabel, cca 6-7 metara, dosta je jaka ali opet nije baš moćna. Optimala joj je 100 mm spužva za compound i grublje poliranje, za srednje i fino poliranje vrti bez brige i 125 mm.

Olly:

--- Citat: bo - Siječanj 07, 2021, 10:42:06 prijepodne ---Baš mora biti DA?

Meni je draža rotacija od DA.

Na rotaciji ti je bolje to što možeš lako i brzo zamjeniti backing plate, a trebaju ti razne veličine jer ne možeš sve odraditi sa 125 mm spužvom.

Od pristupačnijih izdvojio bih Krauss P7 Superpolisher - oko 1400 kn je u Forea OCD.
Ima dugačak kabel, cca 6-7 metara, dosta je jaka ali opet nije baš moćna. Optimala joj je 100 mm spužva za compound i grublje poliranje, za srednje i fino poliranje vrti bez brige i 125 mm.

--- Kraj citata ---

iskreno, ne znam jel mora biti DA. to mi je preporucio kolega koji se aktivnije bavi time, jer sa DA polirkom ne mozes sprziti lak, a posto sam ja full pocetnik, lako mi se to moze desiti.

Ova koju su preporucio je daleko jaca, ali me brine broj okretaja koji je daleko manji nego na mojoj

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju