Tehnički dio > Strojno poliranje

poliranje farova koju polirku pastu?

<< < (2/5) > >>

Nix666:
Ja sam uzeo kod Partesa kit za farove na akciji. Unutra su 2 mala brusna 2000 i 3000 s držačem na čičak, pasta, zaštita i nastavak za bušilicu. Po meni se to ne isplati za neko ozbiljnije sređivanje farova. Pasta i zaštita su ok, papiri su jedva dosta za odraditi 2 fara u nekom razumnom vremenu. A nastavak za bušilicu tak, srednja žalost. Ako se završi brušenje s 3000 onda je kolko tolko ok, ali za ukloniti riseve nakon 1500 zaboravi.

Sad sam uzeo polirku kod foree, krauss p7 rotacijsku koja vrijedi svake lipe, i crni CG hex pad. Odradio sam jedne farove bez brige, jedino mislim da sam za predzadnji korak trebao napraviti jedan prolaz s nekom grubljom pastom, jer se na jakom suncu vide mali risevi, ali ništa strašno. E da, i preporuka za MIRKA brusne papire. Bolji su mi od onih iz bauhausa, i još mnogih no name.

dasy27:
Gdje kupujete te papire i koje su najfinije gradacije koje se mogu kupiti tu. Kod nas jedva i 1500 nadjem. Imam jedan list 2000 i cuvam ga ko oci u glavi :D

Gallcro:
Dasy, ako trebas finije gradacije, 2000 i 3000, javi pa ti posaljem smirdex, tako nekako se zovu. Vodobrusni i super izdrzljivi.
Ja ih nabavljam u Osijeku u con coloru.


Sent from my iPhone using Tapatalk

dasy27:
ako nista ne uspijem naci u ovim juznijim gradovima javit cu ti se
 hvala ti

Nix666:
Ja sam ih slučajno našao u Koprivnici

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju