Tehnički dio > Detailing interijera

Megsov ultimate protectant

<< < (6/7) > >>

pjuse:
Slažem se s tobom, 1 godišnje ju odmastim sa apc-om i samo ju redovito brišem sa mikrofibrom i kad se sjetim prođem ju sa maramicama za njegu dječje kože. Nema apsolutno nikakvog sjaja, počisti fleke i ostavlja ugodan miris.

Tomislav:

--- Citat: pjuse - Listopad 22, 2013, 02:07:46 poslijepodne ---Slažem se s tobom, 1 godišnje ju odmastim sa apc-om i samo ju redovito brišem sa mikrofibrom i kad se sjetim prođem ju sa maramicama za njegu dječje kože. Nema apsolutno nikakvog sjaja, počisti fleke i ostavlja ugodan miris.

--- Kraj citata ---

Meni recimo dječije maramice ostavljaju bijele tragove po armaturnoj ploči a ovaj bljesak ili masna stakla još nisam doživio u svom autu, trenutno koristim mafra diamant plast i jako sam zadovoljan, čak možda mi je bolji od megs ultimate dash and tim restorer za moju armaturnu ploču i obloge vrata 8)

pjuse:
Ovisi koje maramice koristiš, meni su se najbolje pokazale neke no name iz kauflanda.
50kom koštaju oko 8kn.
Tek diamant plast ti ostavlja sjajnu i masnu površinu, njega koristim na svim ostalim dijelovima osim na armaturi

Knorac:

--- Citat: Deni11 - Listopad 22, 2013, 01:26:38 poslijepodne ---Ja da sam na tvojem mjestu, sve bi lijepo očistio i odmastio sa APC 1:20(ili više) i nikakve preparate ne bi stavljao na taj prednji dio armature, samo prebrisati prah tu i tamo i to je to :palacgore:

Sva ta slična sredstva ostavljaju sjajnu površinu i reflektira se u vjetrobransko staklo kada je sunce pa se loše vidi cesta, a da ne govorim o tome kako stakla iznutra postanu masna nakon nekog vremena, zbog isparavanja tog sredstva kojeg se nanosi..to je moje mišljenje  :neznam

--- Kraj citata ---

A kad sam dosao u Partes trazio sam nesto da mi povrsina bude mat i on mi dali ovaj proizvod, a ko bi rekao taj proizvod je za sjaj O0
To sam i zaboravio napomenut   
Imas praf ocistit cu armaturu  i mirna bosna.

Sent from my GT-I9300

Deni11:
Slijedeći put prije nego ideš u kupovinu pitaj ovdje na forumu, sigurno ćemo ti bolje i točnije reći nego bilo tko u partesu, jer gledamo općenito i prema znanju i iskustvu, a oni gledaju kako bi ti čim brže uvalili neki njihov proizvod kojeg imaju u trgovini  :kumori



Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju