Tehnički dio > Detailing interijera

Megsov ultimate protectant

<< < (3/7) > >>

Neno330:

--- Citat: Deni11 - Listopad 13, 2013, 12:51:27 prijepodne ---Možda su oni u partesu ulili nešto drugo unutra..ili dodali neku mješavinu..meni je normalno u pakiranju od #135 syntetic detailera unutra zapravio bio ultimate quik detailer..pretpostavljam da su oni to pretočili..jedino ako je neka greška od meguiarsa prilikom pakiranja ali sumnjam  :neznam

--- Kraj citata ---
Bas mi nije bistro kak se moze nekaj takvoga desiti  :palacdolje:

purdashian:

--- Citat: Deni11 - Listopad 13, 2013, 12:51:27 prijepodne ---Možda su oni u partesu ulili nešto drugo unutra..ili dodali neku mješavinu..meni je normalno u pakiranju od #135 syntetic detailera unutra zapravio bio ultimate quik detailer..pretpostavljam da su oni to pretočili..jedino ako je neka greška od meguiarsa prilikom pakiranja ali sumnjam  :neznam

--- Kraj citata ---

U j...b.. t... jel to bilo malo pakiranje ili veliko #135? Jesi to pokusao sto reklamirati? Ova veca pakiranja od galona imaju gore zastitu vjerojatno bi bila potrgana. Ova manja imaju ako se ne varam po sjecanju nekakav mali osigurac na sprici. Kak si skuzio da to nije to?

Deni11:
Bilo je malo pakiranje, i nema nikakvu zaštitu a i galonska pakiranja uglavnom znaju doći sa otvorenom zaštitom..ne na svim pakiranjima ali na nekima da..

Skužio sam po mirisu i boji, usporedio oba proizvoda i vidio da je to identični proizvod..rekao sam im da je unutra drugi proizvod a ne 135 i oni su se odmah obranili da su to tako iz meguarsa poslali :neznam

135 ima u sebi komadiće nečega..voska/silikona..a to ultimate qd nema..tako da sam i po tome zaključio

purdashian:

--- Citat: Deni11 - Listopad 13, 2013, 05:23:27 poslijepodne ---Bilo je malo pakiranje, i nema nikakvu zaštitu a i galonska pakiranja uglavnom znaju doći sa otvorenom zaštitom..ne na svim pakiranjima ali na nekima da..

Skužio sam po mirisu i boji, usporedio oba proizvoda i vidio da je to identični proizvod..rekao sam im da je unutra drugi proizvod a ne 135 i oni su se odmah obranili da su to tako iz meguarsa poslali :neznam

135 ima u sebi komadiće nečega..voska/silikona..a to ultimate qd nema..tako da sam i po tome zaključio

--- Kraj citata ---

Ja nisam nikad uzeo galonsko pakiranje, a da bi bila otvorena zastita (ne mogu vjerovati da si ti takvu dobio - nema sansi da je kupim ako je skinuta vratio bi).
Ovo za #135 je ludi slucaj - ne znam kaj da ti velim cudno za megs (ja sto god sam nabavio od megsa imalo je neku zastitu na sebi).
Ono sto sam ja kupio i primjetio je iron x bez zastite kod njih (partes) ispod cepa (pakung s spricom odvojeno) ne znam kak je kad narucis izvana, da li ima kakvu zastitu.

reja:
Većina stvari od Megsa kad dolazi izvana ima zaštitu ispod čepa, samo jednom je došao Gold Class bez zaštite, glanc novi.
Ne mogu tvrditi za cijeli asortiman, ali do sad sve što mi je prošlo kroz ruke u galonskim pakiranjima je imalo zaštitu.
Ne kužim kako se može dogoditi da je nešto drugo unutra.  :misli:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju