Tehnički dio > Strojno poliranje

Neuspješno poliranje BMW E90

<< < (3/15) > >>

mislavto:

--- Citat: Element - Kolovoz 18, 2013, 11:04:44 prijepodne ---Ovo je pre loše neki dijelovi izgledaju koda uopče nisu taknuti, a neki koda se preletilo sa fc+, na cirka 1800 rpm bez zenit metode, sto se tice kolicine laka svi ti bmw jet black ( ako se nevaram to je naziv boje) su keramički lakovi i imaju od 180-220 mikrona laka tako da ne vjerujem da su previše skinuli.

--- Kraj citata ---

jet black lak je najmeksi bmw lak najgori za odrzavanje...

rale:
Gledam slike i ok vidi se da nije profesionalno uospte odradjeno nego smoa ispolirano nabijen vosak i cao zdravo.
Ali neka pitanja kao sto sma prozitao u komentarima je to da
1)Koliko laka ima na povrsini
2) ok vidi se i da nije ispolirano kako treba ali kako peres auto/kako peru auto u praonici?

Moj savet otidji kod nekoga ko je proveren 100% (npr sa foruma ako vidis necije radove) i otidji kod njega...ALI pazi sada sam rekao ALI sav njegov trud i rad mozes ti pa za 1 dan da upropastis... od kako peres auto, od kojih sretstva koristis, od da li se naslanjas na auto, da li itd...Sad aima mnogo faktora...Sa krpom kojom bises,brisu da nemaju nesto u sebi da li je sundjer ili rukavica itd...Znaci ima dosta faktora po meni da ogrebes auto i posle poliranja...

slobodank:
Katastrofa. Vidi se dosta holograma, mada ima i swirlova... Ako nisu uradili iz prvog puta kako treba nadam se da će ti prilikom reklamacije to ispraviti. Budi tamo i ne odvajaj se od kola dok rade, čim nešto primetiš interveniši.

Dr.KUKO:
uh što volim ove, popravit će ali nemoj nikome pričati, jel ima ovdje netko da sam mu ja radio? slobodno neka me popljuje
što se tiče debljine laka na ravnim plohama samim poliranjem nisu skinuli previše i sigurno ga ima dovoljno a najviše korekcije i ima na njima, na rubove treba obratiti pozornost jer je tamo najtanji, pogotovo ako se radi o prvoj boji (tvornički se svi lakiraju 1,5 ruku a rubovi se još povuku kod sušenja) ako je farbanac nema straha ima ga dovoljno, vidim ispod kvaka nije ni pipnuto, a po slikama je dovoljno odraditi kvalitetan antihologram tretman, počistiti IPA-om, i nanjeti kvalitetan vosak po meni to Gold Class nije,

sdanijel:

--- Citat: Dr.KUKO - Kolovoz 18, 2013, 01:45:38 poslijepodne ---uh što volim ove, popravit će ali nemoj nikome pričati, jel ima ovdje netko da sam mu ja radio? slobodno neka me popljuje
što se tiče debljine laka na ravnim plohama samim poliranjem nisu skinuli previše i sigurno ga ima dovoljno a najviše korekcije i ima na njima, na rubove treba obratiti pozornost jer je tamo najtanji, pogotovo ako se radi o prvoj boji (tvornički se svi lakiraju 1,5 ruku a rubovi se još povuku kod sušenja) ako je farbanac nema straha ima ga dovoljno, vidim ispod kvaka nije ni pipnuto, a po slikama je dovoljno odraditi kvalitetan antihologram tretman, počistiti IPA-om, i nanjeti kvalitetan vosak po meni to Gold Class nije,

--- Kraj citata ---

auto ima tvornički lak...nije nigdje farban...jedino sam zadnji branik stavio novi i one je lakiran jer me je naguzio neki lik na cesti :D

do sada je auto poliran u brodu prošle godine, to su one prve slike i sad drugi put prošli mjesec u zg...još kad sam dolazio preuzeti auto, lik se hvali kako su 5 prolaza napravili poliranjem al kao naplatit će kao 3 slojno poliranje i stavili su kao polimersku zaštitu...to je bilo u subotu....ja vozikao auto 5 dana i sljedeći petak kad je stigla nova kozmetika iz partesa idem oprati auto:
1.miniwashem sve sapraoo....auto je bio samo prašnjav jer je cijeli tjedan bilo sunčano
2.gold class šamponom i novom megs rukavicom lagano prešoa
3.saprao šampon
4.megs magnetnim osušio i još malo sa ultimate shine što je ostalo kapljica i auto u hladovini crn...super, ja sretan napokon dobro ispolirano...kad sam ga izvezao na sunce,,,noge mi se oduzele...to su one druge slike iz posta...odmag uslikao i poslao gazdi na mail reklamaciju...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju