Tehnički dio > Detailing interijera

Čišćenje auto stakla

<< < (5/5)

Leondetail:
Probaj ovako, valetpro citrus bling u omjeru od 1:2 do 1:10 sa destiliranom vodom. Citrus bling je na bazi citrusa kao sto sam kaze, to pomogne pri uklanjanju mrlja i sadrzi mali udio voska tako da ce se lako ocistiti. Naravno dvije mf krpe, jednom naspricas staklo i obrises, i drugom ponovno obrises kao da buffas vosak :) rezultati su uvijek savrseni :)
Prijedlog: mf rucnik preklopi na 4 strane i svakom stranom obrisi odredeni dio stakla

Poslano sa mog LG-H850

JOHN:
Pozdrav svima.
Za čišćenje stakla auta i domaćinstva koristimo Meguiars glass cleaner koncentrat u omjeru 1:10, pa evo gotovo 2g. E sad ili ja imam bolesno oko detalja, ali ja od prvog dana upotrebe uočavam perla efekte po površini. Dakle staklo mora biti čisto bez takvih idiotarija po staklu. Jel to neki namjerni dodatak u tom sredstvu ili nešto stime ne štima?
Ima netko iskustva stime?

markotornic:
ja u zadnje vrijeme koristim Vitrex za stakla. Moram priznati s obzirom na cijenu odlično sredstvo, naravno sa mikrofibrom

JOHN:
Ma mene trenutno zanima problem s ovim od Megsa. Imam galon, pa bi radije prokomentirao s nekim oko tog sredstva

Valerij Vondruška:
Ja sam najzadovoljniji kombinacijom medicinskog alkohola razrijedenog s vodom i splendida krpom za stakla koju sam kupio u plodinama za 11kn. Krpa je ekstra. Kupio sam jednu za probu i toliko sam bio odusevljen da sam otisao po jos tri.

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju