Tehnički dio > Detailing interijera

Čišćenje auto stakla

<< < (3/5) > >>

jones:
ok to je prakticno u autopraonama gdje je kao sto kazes veliki broj automobila pa se samo zamaskira prljavstina. no krpa ostane masna ne od sredstva za ciscenje nego od masnoce koja je na staklu. bez koristenja sredstva za ciscenje masnoca ostane na staklu, a sa sredstvima se ona malo opusti i zavrsi na krpi. tako da ako se stvarno zeli pocistiti staklo nema muljanja samo sa vodom.

loodi:
cek ne kuzim ovo....

masne krpe?

mislis krpe koje su skinule nesto prljavstine? 

nhf ali ako nakon 80 autiju ti imas ciste krpe... ne znam...




edit:


btw, ja sam imao taj problem u jeepu posto je prethodni vlasnik bio pusac. ocistio sve medicinskim dezinfekcijskim alkoholom 70%tnim (jeftiniji od IPA) preko malih onih blaznica sta babe skidaju sminku, onda tek iso obicnim cistacem za stakla i sad ne ostaju nikakvi tragovini meni. sad bilo koji cistac za stakla (a koristim E1 glass cleaner) ocisti da je milina uz zelenu sonaxovu krpu za stakla.

Legolas:

--- Citat: Tomislav - Prosinac 02, 2013, 09:49:50 poslijepodne ---Ja koristim kombinaciju megs apc + rakija + malo čarlija + voda i 2 mf krpe. U litru stavim cca 100 ml apc-a, 100 ml rakije, 100 ml čarlija i ostatak voda. Našpricam i jednom mf obrišem a zatim suhom mf pređem još jednom. Ne ostaju tragovi a stakla se sjaje. Istu kombinaciju stavljam u posudu za pranje stakala u autu, za smrzavanje se nemoram brinuti jer mi auto ima grijač tekućine za stakla  rock

--- Kraj citata ---

Danas sam isprobao ovu kombinaciju i super zadovoljan!!

Tomislav:

--- Citat: Legolas - Ožujak 09, 2015, 05:33:15 poslijepodne ---
--- Citat: Tomislav - Prosinac 02, 2013, 09:49:50 poslijepodne ---Ja koristim kombinaciju megs apc + rakija + malo čarlija + voda i 2 mf krpe. U litru stavim cca 100 ml apc-a, 100 ml rakije, 100 ml čarlija i ostatak voda. Našpricam i jednom mf obrišem a zatim suhom mf pređem još jednom. Ne ostaju tragovi a stakla se sjaje. Istu kombinaciju stavljam u posudu za pranje stakala u autu, za smrzavanje se nemoram brinuti jer mi auto ima grijač tekućine za stakla  rock

--- Kraj citata ---

Danas sam isprobao ovu kombinaciju i super zadovoljan!!

--- Kraj citata ---
:clap2 :dobro

GiLe:
prva ruka: APC + long-pile mikrofibra
drga ruka: IPA (50%) + short-pile mikrofibra

Ako nije baš prljavo preskočim prvu ruku :)

GiLe

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju