Tehnički dio > Strojno poliranje

Poliranje auta - što i kako?

<< < (2/4) > >>

mislavto:
ma to nabrzinu pogledas, pogledaj si najprije onu shemu zenith metode, i kreni ju koristiti i vjezbati. krenes npr bez pritiska na nekoj plohi pa napravis jednom, pa onda s pritiskom, srednjim, jakim, malo vjezbas dok ne vidis kako dobivas najbolje rezultate. ono gdje ti pise koliko prolaza na kojoj brzini, toga se nemoj drzati striktno, ovisi o pojedinoj pasti i tvojoj tehnici.
evo primjer: kad se radi s 3m fc+ na zelenoj(najgrublja) spuzvi, ona se jako brzo odradi svoje, uz puno prasine.
ako dodas kap ultrafine onda mozes puuuuno dulje raditi s njom i napraviti vise posla, uz ustedu paste.
ako radis na meksoj spuzvi od zelene opet imas sve ide drugcije. to uz malo vjezbe sve skuzis. s fareclom nisam radio, samo sam citao o njoj, ali brzo se naviknes na bilo koju pastu s kojom radis. ta biblija ti je samo kostur, ali vrlo dobar kostur  :dobro

ostatak sto pise u njoj su upute kako rijesavati pojedina ostecenja laka, to ne moras citati odmah

Certina:
moze i meni tutorijal ako je po naski:D  jojotonkovic@gmail.com

golfijaner:
Može ova tema biti prebačena ovdje > http://www.cro-detailing.com/index.php?board=40.0

Mislim da sad tu pripada :)

mislavto:
ev kad ste se ti i keza dogovorili, ja napravio sto treba:)

Aco:
Upitat cu ovdje pa ako nije prikladna tema neka MOD prebaci.

Htio bi sredit malo auto od starog, boja je metalik srebrna

Ono zanimljivo auto je u ih 11 godina pran 2-3 puta godišnje i to isprskan šlaufom tek tolko da se blato skine pa zamislite kakvo je stanje laka.

uglavnom oprao sam ga danas 4 puta i potrosio cijelu glinu na lak i sad je glatki potpuno ali je lak u raznim flekama
doma imam 3M žuti i crni čep. dal mogu s tim? napominjem auto ne namjeravam sredivat kao svoj nego tek tolko popravit da ne izgleda tako jadno.



Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju