Tehnički dio > Detailing vodič

detailing start vodic

<< < (21/23) > >>

Gallcro:
Iako bih ti ja preporucio Dr.Kuko.
No to je samo moje misljenje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neno330:

--- Citat: Pips - Siječanj 13, 2016, 11:18:25 poslijepodne ---Plan mi je na proljeće otići do AutoPartesa da mi  prvo oni riješe dekontaminaciju laka i jednoslojno poliranje te stave vosak. Na procijeni sam već bio, preporuka je bila da će jednoslojno biti dovoljno. E tek tada bih krenuo nastupati ja. Dakle max održavati auto u stanju u kojrm će biti nakon toga plus još naravno sam planiram onda odraditi detailing svega ostalog što je ostalo, koliko budem znao. Unutrašnjost Alfe je krem koža u ok stanju, za nju Gliptone set u dolasku, unutrašnjost je prošla kemijsko prije nego je došla u moje ruke dakle ostale su finese da bude po mom ukusu. Armaturu planiram održavati Meguiars Natural Shineom, za čišćenje svega APC BH surfex HD već spreman. Za daljnje održavanje laka imam u planu uzeti onaj gore navedeni Meguiars set za koji sam vas prethodno pitao.Kante sa grit guardom imam, četkice, kefice,  kistovi, hrpa mikrofibri spremna, plus još naručene dodatne plus towel za sušenje još jedan sa ebaya. Od dva jedan mora biti dobar(ovaj drugi je water magnet iz Megsovog seta). Dakle sad...ajmo...  Šta mi još po vama fali a da nije u onom setu?

--- Kraj citata ---

ako nije tajna pošalji mi na PM iznos za dekontaminaciju-jednoslojno poliranje-vosak u partesu....  :thnx

Pips:
Nije tajna. Cijena je i na Partesovoj službenoj stranici
http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=901.005.002

Neno330:
Cijena se cini jako pristupacnom, jedino je pitanje kakva usluga se dobije za tu cijenu.
S time da ne prejudiciram nista, da se razumijemo.

Pips:
Po meni ne bi trebalo biti sumnje u njih.
 U svakom slučaju ne može sigurno biti gore nego da si sam radim poliranje...  ja....  totalni amater...ni opreme ni znanja...
Zato pitam, preporuka sredstava za održavanje laka u savršenom stanju nakon poliranja... Šta, kako i s čim?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju