Tehnički dio > Detailing motornog prostora

Pranje motornog prostora

<< < (3/4) > >>

Neno330:
cinšpula=bobina

kolko se ja laički kužim, pretvara niski 12v napon iz akumulatora u visoki napon od po par tisuća volti i šalje ga kabelima prema svječicama...

reja:
Tak reci, znam šta je bobina. Cccc zbunjuješ protivnika.  :mrgreen:

Neno330:
  :doh1 :mrgreen:

zdravo:

--- Citat: Neno330 - Veljača 08, 2014, 02:15:25 poslijepodne ---ja sam baš danas bio nešto rješavao u ovlaštenom servisu, pa sam usput pitao i na što od elektrike/elektronike je potrebno paziti kod pranja motora.
u mom slučaju radi se o mazdi3, benzincu.

veli čovjek ne previše zalijevati vodom, zaštititi što se zaštiti da, i najbitnije od svega, da je najbolje da se skinu cinšpule dolje s motora-veli da u njih zna doći voda, koja nakon toga (ne odmah nego nakon par mjeseci) napravi sra**je što se tiče korozije - tako da je onda potrebno mijenjati kompletno sve 4 cinšpule. A znam da su mazdine skupe ko sam vrag...

tako da po meni kod pranja motornog prostora najbitnije uključiti mozak na maksimum i zaštititi električne djelove/elektroniku, i najbolje bi bilo da se nakon pranja sve može kompresorom dobro ispuhati.

--- Kraj citata ---

"cinšpule" koji je to vrag???

Tomislav:

--- Citat: zdravo - Veljača 08, 2014, 09:15:18 poslijepodne ---
--- Citat: Neno330 - Veljača 08, 2014, 02:15:25 poslijepodne ---ja sam baš danas bio nešto rješavao u ovlaštenom servisu, pa sam usput pitao i na što od elektrike/elektronike je potrebno paziti kod pranja motora.
u mom slučaju radi se o mazdi3, benzincu.

veli čovjek ne previše zalijevati vodom, zaštititi što se zaštiti da, i najbitnije od svega, da je najbolje da se skinu cinšpule dolje s motora-veli da u njih zna doći voda, koja nakon toga (ne odmah nego nakon par mjeseci) napravi sra**je što se tiče korozije - tako da je onda potrebno mijenjati kompletno sve 4 cinšpule. A znam da su mazdine skupe ko sam vrag...

tako da po meni kod pranja motornog prostora najbitnije uključiti mozak na maksimum i zaštititi električne djelove/elektroniku, i najbolje bi bilo da se nakon pranja sve može kompresorom dobro ispuhati.

--- Kraj citata ---

"cinšpule" koji je to vrag???

--- Kraj citata ---
  :doh1 Dva posta prije ti je objašnjeno :prodika

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju