Tehnički dio > Detailing vodič

Detailing. Sta?

<< < (6/7) > >>

Mirka:
 :doh1 jooooooj covece ,znam kako ti je,ja od hemikalije sam si nabio egzemu na ruke,sad vise nista ne radim bez rukavice i masku,imam ja jednu kremu koju leci te rane za dva dana,ali se proizvodi samu u Bugarsku odakle je i ja uzimam  http://aroma.bg/bg/products/index/%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5/section:1 onaj zuti krem posledni u redu

marklari:
cek ja ne kuzim sad. sc ime si si ti to napravio na rukama  :-\?
sta sa obicnim kemijama kakve ja koristim isto (Meg pain cleaner, wax nxt, meq polish, tar remover,...) ili nesto zesce?
jer ja ne koristim isto nikakvu zastitu pa ne zelim da mi se ovo desi  :gruebel.

loodi:
ja

--- Citat: ---atas dimer 1:20
--- Kraj citata ---

veki

--- Citat: ---buraz i ja smo prali sa spuzvom i dimmerom 1:1 bez rukavica i icega.. i nista nije bilo.
--- Kraj citata ---

Dr.KUKO:
danas sam se sjetio tvoje ruke imam isti problem, a nisam koristio ništa novo što ne koristim i inače, šaka mi je crvena i peče ko vrag, rukavice inače ne koristim

loodi:
Od cega? Ako je isto ko sta vidis na slikama, dakle jako crvenilo, plikovi, jaka zanoktica, guljenje koze.... Gel od aloa vera-e i drugi dan kantarionovo ulje. Jucer sam se bojao trajnih posljedica, danas se jedva kuzi da je ista bilo osim sta mi se guli koza jos uvijek. Al to je valjda ok.

Btw, crvene vileda rukavice su pun kua izdrzljivije od zutih. Kuko tebi bi trajala mj dana na poslu sigurno. 

Sta si koristio? Bilo bi super kad bo se sjetio tocno sta je bilo pa da mozemo sastavit neku listu. Jednog dana ce mozda neko naucit na nasim greskama i bit nam zahvalan...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju