Tehnički dio > Detailing interijera

Cime cistite kozna sedista?

<< < (3/5) > >>

Tomislav:

--- Citat: Vex - Prosinac 19, 2016, 12:24:53 poslijepodne ---
--- Citat: molama - Kolovoz 04, 2015, 03:09:01 poslijepodne ---Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.

--- Kraj citata ---
Leatheriq je jako hvaljen ali proces mi je kompliciran pogotovo po zimi, jer u pravilu održavam kožu svakih 2mj...

--- Kraj citata ---
Ako je koža u dobrom stanju tj. ako je redovito čišćena dovoljan ti je Leatherique prestine clean, za kožu koja nije dugo tretirana ničim, tada je nužan oil+clean za najbolji rezultat... :palacgore:

reja:
Ako ti treba za čišćenje održavane kože imaš od Gliptonea Gentle Cleaner.
Naravno ako hoćeš drugi brand iz iskustva ti mogu preporučiti Sprayable Leather  jer ostavi jako mekanu kožu na dodir. Meni zbilja odličan proizvod i nema drndanja sa čistačem pa zaštitom kad je održavana koža.

Vex:

--- Citat: Tomislav - Prosinac 19, 2016, 05:17:06 poslijepodne ---
--- Citat: Vex - Prosinac 19, 2016, 12:24:53 poslijepodne ---
--- Citat: molama - Kolovoz 04, 2015, 03:09:01 poslijepodne ---Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.

--- Kraj citata ---
Leatheriq je jako hvaljen ali proces mi je kompliciran pogotovo po zimi, jer u pravilu održavam kožu svakih 2mj...

--- Kraj citata ---
Ako je koža u dobrom stanju tj. ako je redovito čišćena dovoljan ti je Leatherique prestine clean, za kožu koja nije dugo tretirana ničim, tada je nužan oil+clean za najbolji rezultat... :palacgore:

--- Kraj citata ---

koža je u super stanju, povremeno kad juidem čistit, vidi se da se uprlja (bijela mf krpa) ali više je to meni zbog ocd-a haha


--- Citat: reja - Prosinac 20, 2016, 11:39:58 poslijepodne ---Ako ti treba za čišćenje održavane kože imaš od Gliptonea Gentle Cleaner.
Naravno ako hoćeš drugi brand iz iskustva ti mogu preporučiti Sprayable Leather  jer ostavi jako mekanu kožu na dodir. Meni zbilja odličan proizvod i nema drndanja sa čistačem pa zaštitom kad je održavana koža.

--- Kraj citata ---

u oba slučaja, ova dva proizvoda su kao za "tretman poslije čišćenja" a prije da probam s jako lagim apc-om obrisat površinsku zmazanoću, auto samo ja vozim i nije da sam prasac, nego se stvori prašina itd...

reja:
GT15 je baš cleaner nije AIO proizvod, Sprayable Leather je.
Iako u pravilu ne bi smio koristiti APC na koži (jer ju isušuje), za sad (u 8 mj.) od korištenja jako razrijeđenog APC-a za interijer nisam vidjela nikakve posljedice ukoliko se koža ˝nahrani˝ tj.zaštiti nakon čišćenja. A imam kožu staru 19 god.u autu koja nije više toliko fleksibilna.

Tomislav:

--- Citat: reja - Prosinac 20, 2016, 11:39:58 poslijepodne ---nema drndanja

--- Kraj citata ---
:lolcry: :kumori

S jako razrijeđenim APC-om na blago zaprljanoj koži, za redovita održavanja, ako se poslije tretira sa nekakvim conditionerom, nebi smjelo biti problema... :palacgore:
Gliptone sam koristio, i jako je dobar ali Leatherique mi je bolji jer Prestine Clean, osim za čišćenje kože (sve vrste kože - prirodne i sintetičke), s njime se mogu čistiti i sve plastike (u unutrašnjosti testirano), tretirati brtve oko vrata, čak se i gume mogu tretirati... Allaround product kojeg se jako malo troši a polučuje izvrsne rezultate... :dobro

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju