Tehnički dio > Strojno poliranje

Polirka, padovi, paste i pocetnik

<< < (4/6) > >>

Tomislav:
Bojim se da bez rotacione polirke koliko got se trudio više od toga nećeš postići...

ruby:
Onda nisam bas napravio posao kaj sam kupil ovu Da polirku. Sa njom budem jedino za sjaj mogo dobivati. To mi nis ne znaci jer ak idem samo sjaj dobivat jos gore napravim jer se onda ovi risevi jos vise vide.

Hoce tko kupiti krauss da polirku :doh1

dusambej:
Nemoj je prodavati koristice za blaze korekcije,i finis kao i za nanosenje sealenta. Nekad se zaista izgubi dosta vremena a coveka uhvati panika kada vidi koliko je proslo vremena a koliko je ustvari uradio,ali samo polako bice to jos bolje,pitaj za savete ima ovde iskusnih ljudi koji ce sigurno moci da te posavetuju.

ruby:
Malo je skupa za to kaj budem koristio 2 puta na godinu. Ma nebum prodava bar jos sad. Nek me malo prode razocatanje pa budem dalje probao. Neznam gdi sve grjesim a opet previse se bojim isprobavati da ne skurim lak jer su sve noviji auti

kroky:
prvo nemoj bit brzoplet i shvati da polirka nije magicni stapic. stvar ko DA polirke i je u tome da je za razliku od rotacione nemozes skurit lak.  a ak te je toliko strah da nesto ne zeznes, onda si trebao dat nekome da ti ispolira auto i bok.

pitaj sta ti nije jasno, citaj, gledaj filmice, nabavi neka stara vrata pa isprobavaj....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju