Tehnički dio > Strojno poliranje

Nepravilnosti u laku nakon poliranja?

<< < (3/3)

koki:
Ovo vam je pigment od boje koji se nije rastvorio mješanjem, nego je ostao kao zrno prašine.

Tommee:

--- Citat: ŠPENAC - Lipanj 25, 2012, 01:19:53 poslijepodne ---Meni to izgleda kao skuren pregrijan lak,sto sam dozivio na braniku jednog auta gdje sam isao jace da skinem nepravilnosti.
Lak se tolko pregrije da se lagano odvaja od podloge i tu nastaju mali zracni mjehurici.Uzmite neki stari lakirani dio i probajte ga pregrijat polirkom namjerno.

--- Kraj citata ---

Mf diskovi i vuna, si probao koliko to hladno radi. Nije to sigurno.

loodi:

--- Citat: ---Lak se tolko pregrije da se lagano odvaja od podloge i tu nastaju mali zracni mjehurici.
--- Kraj citata ---

tako sitni ne. spalio sam namjerno jednu cijelu fc+ spuzvu na  haubi od razine di "nis nije dimilo al je ocito nesto bilo u krivu jer je ovo pretoplo al izgleda ok na oko" pa sve do "jebote alk ga lete komadi spuzve kad makitu nafrljis do kraja"

znam o cemu tomee prica jer sam se i ja pitao na nekolicini autiju od cega je to. dok jednom nisam dobro promijesao komponente boje i vidio da je u pitanju jednostavno tocno to sta koki kaze (samo tu na slikama jedva vidljivo spram onog sta sam ja dobio). 
99% da je koki u pravu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju