Tehnički dio > Detailing interijera

Najbolji APC

<< < (5/7) > >>

Tomislav:

--- Citat: Pips - Siječanj 11, 2016, 08:00:31 poslijepodne ---Čak 1:40 ???! Huh, ja naručio litru pa mislim kako će mi biti malo :doh1
A koje omjere radite npr za motor i motorni prostor, graničnike, pantove i rubove vrata?
Ili recimo za čišćenje  težih zaprljanja na laku koji (još) nije voskan, dakle nezaštićen, što šampon ne može oprati, skidanje mušica ljeti itd?  Također me zanima koji omjer i kako se ponaša na kromu, recimo ako želim detaljno očistiti prednju masku (scudetto)  na svojoj Alfi?  Da li se nakon čišćenja svi gumeni, plastični ili kromirani dijelovi moraju obavezno ispirati vodom ili je dovoljno prebrisati MFom?

--- Kraj citata ---
Sebi motor sa surfexom perem u omjeru 1:20, mušice i bird ''sh*t'' perem u omjeru koliko su ''zakorili'' dakle od 1:5-1:20... Plastične dijelove,ratkape,gume... 1:20  Motor i plastične dijelove prije surfexa prijeđem vodom jer je surfex dosta pjenušav pa da je površina što bolje ''lubricirana''.. :dobro

Benjo///M:
Ja uzeo karnistru Valet Pro APC i zadovoljan,miriši i čisti odlicno

purdashian:

--- Citat: BKovacPhotography - Siječanj 12, 2016, 03:48:47 poslijepodne ---Ja uzeo karnistru Valet Pro APC i zadovoljan,miriši i čisti odlicno

--- Kraj citata ---
E sad si se ti s kanristrom javio  :2funny... samo su ti karnistri na pameti.... :2funny.

Benjo///M:

--- Citat: purdashian - Siječanj 12, 2016, 04:01:57 poslijepodne ---
--- Citat: BKovacPhotography - Siječanj 12, 2016, 03:48:47 poslijepodne ---Ja uzeo karnistru Valet Pro APC i zadovoljan,miriši i čisti odlicno

--- Kraj citata ---
E sad si se ti s kanristrom javio  :2funny... samo su ti karnistri na pameti.... :2funny.

--- Kraj citata ---

a sta cu kad bačva presuši i karnistri su dobri  :kumori

Pips:
Danas stigao paket iz DLSa  :clap2

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju