Tehnički dio > Strojno poliranje

Preporuka za odabir pasti za poliranje

(1/3) > >>

sdanijel:
Molim vašu preporuku za combo kit polir pasti za održavanje JB boje na BMW-u, crvene Astre clasic i crvene Octavije.

Ovo sam našao na forumu kao preporuku za JB boju za BMW...šta vi mislite iz vašeg iskustva šta bi najbolje bilo naručiti od pasti i padova

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=631769

lik s foruma je koristio ovo: after Meg's D300 with Meg's Microfiber Compounding Pads and Menzerna SF4000 with Uber Green Pad
jedino ne znam da li je radi s rotary ili s D/A polirkom

a za preporuku je dao ovaj combo;

The Meguiar's Ultra-Cut Compound M105 and Meguiar's Ultra Finishing Polish M205 is a solid combo that works very well on any finish. If you are concerned about left over haze in the JB paint and have the time for a three step process the Meguiar's Ultra-Cut Compound M105 with an orange pad, Menzerna Super Finish Polish SF 4000 (PO106FA Nano Polish) with a white pad and lastly the Menzerna Micro Polish SF 4500 (PO85RD) with a blue pad

Element:
Prvo kako planiras raditi sa d/a ili rotacijska.

sdanijel:
Mislim da će ići rotacijska.

Element:
Si radio kad dosada sa rotacijskom?  :scottwax1  Jer ako ti je prvi put napravit ces vise stete nego koristi.

mislavto:
plasis covjeka bezveze...
zasto bi napravio ikakvu stetu?
treba malo  prouciti rotary bibiliju i teme ovdje na forumu i nema nikakvog straha od stete

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju