Tehnički dio > Detailing eksterijera

9H MR FIX - SUPER CERAMIC CAR COATING

<< < (11/11)

Olly:
ok, vidim da je starija tema, pa valjda ima vise iskustava
dakle, slucajno naletio na to. cijena je dodatno pala, sada se dvije bocice od 50ml mogu nabaviti za cca 85kn
https://www.aliexpress.com/item/33010275363.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.702c2e0ehbjMYD

moze li se to koristiti nakon voska, ili se ne smiju mjesati?

hery0609:
Ta "keremika" obavezno na full čisti lak bez ičega.
Poslije na to staviš vosak, sealant ili što god... Iako baš nemam smislu i potrebe. Jer ako je ok zaštita, i staviš gore vosak gubiš svojstva te zaštite. Vosak preuzima s svojim svojstvima zaštite ,pošto je na vrhu.

Poslano sa mog OnePlus 7T koristeći Tapatalk

Olly:

--- Citat: hery0609 - Travanj 06, 2021, 02:39:46 poslijepodne ---Ta "keremika" obavezno na full čisti lak bez ičega.
Poslije na to staviš vosak, sealant ili što god... Iako baš nemam smislu i potrebe. Jer ako je ok zaštita, i staviš gore vosak gubiš svojstva te zaštite. Vosak preuzima s svojim svojstvima zaštite ,pošto je na vrhu.

Poslano sa mog OnePlus 7T koristeći Tapatalk

--- Kraj citata ---

ok, jel bolje staviti onda vosak, ili tu "keramiku" za veci i dublji sjaj boje? trenutno imam kiwami za tamne boje, ali zanima me jel ima jos bolja opcija, a ovo mi se cini dosta povoljno :D

hery0609:

--- Citat: Olly - Travanj 07, 2021, 09:48:29 prijepodne ---
--- Citat: hery0609 - Travanj 06, 2021, 02:39:46 poslijepodne ---Ta "keremika" obavezno na full čisti lak bez ičega.
Poslije na to staviš vosak, sealant ili što god... Iako baš nemam smislu i potrebe. Jer ako je ok zaštita, i staviš gore vosak gubiš svojstva te zaštite. Vosak preuzima s svojim svojstvima zaštite ,pošto je na vrhu.

Poslano sa mog OnePlus 7T koristeći Tapatalk

--- Kraj citata ---

ok, jel bolje staviti onda vosak, ili tu "keramiku" za veci i dublji sjaj boje? trenutno imam kiwami za tamne boje, ali zanima me jel ima jos bolja opcija, a ovo mi se cini dosta povoljno :D

--- Kraj citata ---
Za dublji sjaj uvijek bolje vosak...

Ali najbitnije ti je poliranje.. to mora biti lak u top stanju pripremljen. Vosak daje ono nešto dodatno.. ajde extra 10% recimo.

Poslano sa mog OnePlus 7T koristeći Tapatalk

Olly:
ok, puno hvala na odgovoru

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju