Tehnički dio > Detailing interijera

Najbolji APC

<< < (4/7) > >>

Pips:
  :thnx

Pips:
Naručio danas iz DSLa.
Jedva čekam da stigme...

Neno330:


--- Citat: adriver - Siječanj 10, 2016, 12:27:12 poslijepodne ---Kaj se tice surfexa za unutrasnjost sam ga koristio 1:20 i dobro je cistio.. imas jos tema o surfexu pa si pogledaj malo.. mislim da je lux bas napravio test sa slikama.. za kotace felge i sl. ga koristis 1:4 npr.. nisam imo nikakvih problema s njim u tim omjerima.. za tak grube plastike ti je najbolje napast s kisticima da uđu u te pore..
Natural shine isto odlican proizvod.. plastike se ne isijavaju nek daje blagi sjaj.. ne ostavlja masno iza sebe..

--- Kraj citata ---

Za unutrasnjost je 1:20 prejaki omjer, ja koristim 1:50 i lijepo cisti.
Za bocnice guma na kotacima i motorni prostor koristim 1:10.
Surfex hd je jaci apc od ostalih na trzistu i zato se koristi u blazim omjerima.

adriver:
Slazem se ali za prvo ciscenje sam slozio 1:20 i nikakvih problema.. kasnije sam ga koristio 1:40  za odrzavanje.. jaci je i radi toga je ekonomican..
za od 1:20 pa  na dalje vele da ne ostavlja tragove tj da se ne treba prebrisat s vlaznom krpom.. za jace omjere bi trebalo prebrisat ili plastike.. izvana se tak i tak ispire..

Pips:
Čak 1:40 ???! Huh, ja naručio litru pa mislim kako će mi biti malo :doh1
A koje omjere radite npr za motor i motorni prostor, graničnike, pantove i rubove vrata?
Ili recimo za čišćenje  težih zaprljanja na laku koji (još) nije voskan, dakle nezaštićen, što šampon ne može oprati, skidanje mušica ljeti itd?  Također me zanima koji omjer i kako se ponaša na kromu, recimo ako želim detaljno očistiti prednju masku (scudetto)  na svojoj Alfi?  Da li se nakon čišćenja svi gumeni, plastični ili kromirani dijelovi moraju obavezno ispirati vodom ili je dovoljno prebrisati MFom?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju