Tehnički dio > Detailing eksterijera

sredstvo/način skidanja žbuke/fasade sa PVC stolarije

<< < (3/4) > >>

Hanszg:
Znači ovak.. Danas mi je dostavljen hell... ljudi moji, počeo sam sa 1% otopinom... Da bi na kraju zavšio na čisto... 2h sam ja utrošio na jedan mali kupaonski prozor 60x60 i ulazna vrata 200X100 mislim.. Pa to je sizifov posao... Rađe bi polirao ferarija 3 dana i njegov lak nego ovo radio... Nažalost kao što si rekao loodi, našpricam ja to, al to sve ode dolje, i ajde špricaj pusti, pa opet špricaj pa opet pusti, i ajde nekako to omekani, ali ne tako kako bi trebalo... Špahtlicom polako dižem tu žbuku tj. fasadu... Žbuku mi riješi odmah bez problema, ali fasadu, jako jako jako teško... Bez mehaničkog skidanja, ništa...

Naravno isprano je sa gro gro vode i čarlija i svega... Pustit ću to do sutra/preksutra, pa polako nastavit ako ne nagrize PVC... A vjerujem da neće...
btw. sutra ću nabaviti i karcher parni čistač, pa možda probat i s njime to omekšat...

Par slika... Prije/poslije














screen capture windows

forcabarca:
Odlicno si skinuo, ali opet ne vjerujem da nije prozor trakom zasticen kad je fasada radjena ne mogu vjerovat.....

Nix666:
Da malo dignem temu  :mrgreen:
Gdje se može nabaviti Hell ili ATAS CEM u Zagrebu ili blizini?

Treba mi za pranje crijepa, koji je postavljen na pod u vikendici. Ostalo je malo uprljano nakon fugiranja, pa bih htio to malo bolje počistiti, jer se kasnije lakira. Mislim da je fugirano pijeskom i cementom. Može preporuka i za neko drugo sredstvo  :palacgore:

Hanszg:

--- Citat: Nix666 - Svibanj 30, 2016, 01:53:31 poslijepodne ---Da malo dignem temu  :mrgreen:
Gdje se može nabaviti Hell ili ATAS CEM u Zagrebu ili blizini?

Treba mi za pranje crijepa, koji je postavljen na pod u vikendici. Ostalo je malo uprljano nakon fugiranja, pa bih htio to malo bolje počistiti, jer se kasnije lakira. Mislim da je fugirano pijeskom i cementom. Može preporuka i za neko drugo sredstvo  :palacgore:

--- Kraj citata ---

Dam ti ja hell za siću, imam ga još 3/4 mi ostalo...

Nix666:
Imaš PM  :palacgore:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju