Tehnički dio > Detailing eksterijera

ciscenje auspuha (prebaceno)

(1/6) > >>

Ivan_Gs:
hvala na odgovorima, last touch je u narudzbi pa cu s njim pokusat.
da ne otvaram novi topic, jos jedno pitanje, nastavak auspuha kod prijasnjeg vlasnika nije bas odrzavan, ja sam rijesio koliko sam mogao sonax sredstvom za felge i izvana je sad super, ali na izlazu iz auspuha ima malo kao "zapecene" ćađe, nisam htio kupovat nikakvo jako sredstvo koje bi to moglo unistit jer se radi o Millteku auspuhu, a da nesto zeznem ni sam nastavak nije jeftin. da pokusam mozda s necim kao ivasol ili mafrasol pa mozda otpusti da spuzvicom mogu to rijesit, jer na proslom autu sam isto imao drugi auspuh ali 1-2 tjedno kako sam ga prao tako sam naspricao i to sa sredstvom za felge i uvijek je bio ko novi.

Borgy:
Nema ti tu pomoci bez bruspapira...

loodi:
ma kakav bruspapir... nemojte odmah svi na najdrasticnije solucije! to ne radi detailer! prvo najnjeznije i najsigurnije za obradjeni materijal!

dakle: cim je miltek, vjerovatno je presvucen necim za sminku,nije samo komad celika. :p    (ili je inox)

eagle1 never dull, nas sponzor LONI, kontaktiraj tonny-a. jeftino, perverzija od rezultata.

A AKO NE IDE.............
onda finim vodobrusnim, al 90% da ce never dull to rijesit. jos nakon njega ako ti se da procackaj malo s megs all metal polish ili sl pa si na konju. ;)
(neki engine dressing preko toga nakon tretmana bi dobro dosao za svaki slucaj)

Hanszg:



moj prijedlog za matt foliju, wax as you dry. samo pazljivo nanest, jer voli ostavit masne mrlje ak se dobro ne obrise.. tu je slika beadinga.. ak bus slucajno na istoku zagreba, javi se dam ti uzorak... :)

Ivan_Gs:
hvala ekipa na pomoci, nije stanje drasticno, dapace, jucer sam spuzvicom i sonaxom za felge odlicno odradio posao, samo eto na izlazu iz auspuha malo skorene čađi, nije ni to nesto sto se neda rijesit na fin nacin samo mi je trebala preporuka za sredstvo, a kako slazem narudzbu od LONI-a, raspitivam se malo za te neke sitnice.
Hanszg: mozda cu kroz 2 tjedna do ZG-a pa se javim, ne za uzorak, eto ako nis pa bude vremena da kavu popijemo  :cuga

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju