Tehnički dio > Detailing vodič

Detailing. Sta?

<< < (3/7) > >>

marklari:
 :thnx :cuga

Nelex:
 :clap2 :dobro

firefox007:
loodi imaš moj glas na sljedećim Izborima ako se kandidiraš.... :2funny

Odličan tekst...a obzirom da sam praktički početnik u poliranju i detaljnom čišćenju
prema vašem poimanju čišćenja....onda ovakav tekst definitivno daje prave smjernice kako
početi i na što paziti.

Inače tko god prvi puta uđe u moj auto, daje komentar "kako fino miriši u ovom autu",
a u 99% slučajeva je krajnje vrijeme da ga ponovo zglancam... :kumori

Svakim danom sve veća picajzla... :wash2

blackpearl.hr:

--- Citat: firefox007 - Studeni 08, 2011, 07:44:26 poslijepodne ---Inače tko god prvi puta uđe u moj auto, daje komentar "kako fino miriši u ovom autu",
a u 99% slučajeva je krajnje vrijeme da ga ponovo zglancam... :kumori

Svakim danom sve veća picajzla... :wash2

--- Kraj citata ---

Potpisujem  :polirka

Mirka:
 :clap2 :clap2 :clap2 :clap2 :clap2 i najvise mi se dopada tekst o svoju vlastitu zastitu pri rad,ja sam se nagledao videa i slike o poliranju i u toku poliranja, na internetu,nisam ama skoro nigde sreo da netko nosi zastitnu masku ,naocare i rukavice dok polira,ja uvek nosim masku ama uvek,naocare retko i narukvice,ali bez masku ja retko poliram ,pogotovo kad radim compounding,zbog prasine,i u potpunost podrzavam ceo text koji je loodi napisao,mene gledaju kao neki cudak od OZ-a,kad uzmem u ruke stapice za usi i cetkice za likovnu umetnost,misle da  :glup_ruzan,nekima se ne dopada kad im poprskam gume za kraj sa sredstvom................................necu vise da pricam poceo sam da se nerviram,ja bih se potuko sa musteriju ako mi ne dozvoli da mu namazem gume  :batine P.S. valjda nisam procitao dobro,ali samo dodacu jos nesto,dogodilo se svima nama da nam dovedu auto na ponovo poliranje od drugi neki koji nije dobro odradio poliranje i musterija je nezadovoljan pa ga donese na ponovo poliranje,# ne komentarisem rad koji nisam ja radio#  :dobro ,i slusam si kako musterija se zali,pcuje ,kune predhodnik koji nije zavrsio svoj posao.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju