Tehnički dio > Strojno poliranje

VW POLO 2014 tvrdoca laka i preporuka pasti i padova?

<< < (2/3) > >>

rade007:
Probah i sa bernerovom finom pastom ali i iza nje ostaju jako sitni swirovi koji se vide samo pod jakim svijetlom,inace finish je ogledalo.
Ima li koja pasta slicna fg400 a da ne skida lak tako jako a da se moze s njom i finisirat?

mislavto:
Jako zeznut lak za radit, tommee i ja smo radili crveni, lak je jako cudan. Jako tesko se micu ogrebotine a s druge strane lak se ogrebe s krpama. Ugl nisam uopce siguran kojom metodom smo ga rijesili ,mislim da je bila bijela lc spuzva na d/a i pasta tipa megs 101 ili 105

rade007:
Jel to akril boja ili ima bezbojni? Nisam primjetio da ostaje plavo i crno na spuzvi?

mislavto:
Nije akril, ima bezbojni gore, ali je nekako plastican. Najcudniji s kojim sam radio definitivno
Ne mogu ti previse pomoci osim da ti kazem da isprobas sve moguce kombinacije pasti, spuzvi i strojeva koje imas:)

rade007:
 Nisam bas dobio informacije koje sam ocekivao...svejedno hvala sto ste se prikljucili i bili voljni pomoc!

Volio bi da se tommee ukljuci u temu,pa da mozemo prodiskutirati i da vidim sto mi je najpametnije kupiti,da ne bacim novce za nesto slicno sto imam doma a nije od koristi.

Oce li mi fg400 biti pregruba pasta za poliranje,menzerna je toliko zakomplicirala s tim nazivima da pojma nemam,osim ovog sto sam na forumu nasao...?

bernerova gruba pasta na mom zutom megs padu ne moze ukloniti tragove 3000 smirgla.

Znaci trebao bi pastu koja ce uspjet ukloniti lagane swirlove a da pritom ne skida previse laka i da se sa 3m ultrafinom moze zavrsiti.
Sad su ostali jako sitni swirlovi koji su prostim okom nevidljivi,samo kad se jaka svjetlost uperi onda se lagano vide.

evo slika od ovog sto sam radio i da se vidi o kojoj boji auta se radi.trenutno je gore 2 sloja fusso coata





Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju