Tehnički dio > Strojno poliranje

VW POLO 2014 tvrdoca laka i preporuka pasti i padova?

<< < (3/3)

reja:
Fg400 tj. Heavy Cut Compound 400 po novom bi sa Menzerninim bijelim padom tj. žutim Hex-Logicom trebala skidati tragove i do 2000 grita uz visoki sjaj i finish.
Malo mi je čudno da gruba pasta ne može ukloniti tragove iza 3000 grita ako bi Menzernina gruba Super Heavy Cut Compound 300 trebala skidati tragove čak od 1200grita.   :palacgore:

Inače FG400 se koristi i kao one-step pasta. Dakle dosta jaki cut i jaki finish pa sumnjam da će biti pre gruba.

I za kraj, sve slike koje si do sada stavio su male i niš se na njima ne vidi  :mrgreen:

rade007:
Vjerojatno ne skida tragove smirgla jer je u kombinaciji sa premekanom spuzvom. Zato me i buni šta i kako,jer mi na ovoj spuzvi nemoze finisirati a probao sam berner grubu,berner finu,ultrafinu i nijedna nije uspjela u potpunosti ukloniti ostecenja.
To naravno je puno bolje i finish je odlican,samo meni to nije dovoljno dobro i jednog dana kad bi se odlucio na full korekciju,morao bi imati dobitnu kombinaciju pasti i padova.

Slike sam stavljao preko tinypic-a i oznacio da su za forum i eto takve su ispale...inace se ni ne vide nikakvi swirlovi kad se s mobom svijetli i slika,jedino kad se svjetli s bljeskalicom i jako blizu priđe.

Hvala za preporuku paste,da vidim jos ima li kakvih drugih misljenja,pa cu se odluciti sta uzeti...

REJA-imas li informaciju jel postoji u menzerninom programu pasti pasta koja ima manji cut od fg400 a bolje finisira,odnosno postoji li tehnologija raspadajucih abraziva u menzerninom programu da laksi cut ima a bolje finisira?

reja:
Menzerna ima nekoliko pasti u Finish rangu a najpoznatija je Super finish 3500. Karakteristika joj je Cut 3/10 i Finish 10/10.  :palacgore:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju