Tehnički dio > Detailing vodič

APC

<< < (6/6)

veki:
ne taj. rijec je o izopropilnom alkoholu.

Ivan_Gs:
proc cu sutra malo po autodijelovima, mozda di nađem antisilikon pa cu s tim odradit prije voska. Btw. danas sam probao APC + 1:12 po kuci sto su klinci zaprljali trosjed sa sokovima, kemijskom i sl. zena oduševljena, odmah sam jos napravio u 2 druge bočice 1:10 i 1:20 pa nek pere sto treba, a i uzela mi nxt glass cleaner, niti jedan ovaj iz trg. centara nbe cisti tako lako i brzo  :clap2

Neno330:
Dali je netko koristio ili ima kakva iskustva s Amway LOC multi purpose cleanerom u auto detailingu?

http://www.amway.com/Shop/Product/Product.aspx/L-O-C-Multi-Purpose-Cleaner?itemno=107876

Raizo:
Zanima me zapravo primjena samog APC-a prilikom vanjskog pranja vozila - kada i kroz koje procedure?
Stanujem u zgradi tako da mi je jedina opcija samoposlužna praonica, znači jedno sa nekakvom prskalicom mogu primijeniti APC na auto, omjer koliko čitam ide oko 1:20 za vanjsko pranje, no zanima me kada se točno stavlja gore na lak - da li u kombinaciji sa šamponom pa na rukavicu za pranje i trljaj ili ipak ide samostalno gore da odstoji neko vrijeme na autu prije samog pranja i ispiranja?

Neno330:
Ja apc znam koristiti u slucaju recimo dok su mi pragovi i najnizi dijelovi auta brutalno prljavi-koristim ga kao neka vrsta pre-washa. Koristim omjer surfex hd u omjeru 1:10, ali treba paziti na omjer da ne skine postojecu zastitu ako postoji na laku. Koristim i omjer 1:50 kod pranja kistom za npr.okvire prozora, ambleme na autu, oko kvaka, farova, onih lajsni na krovu ili na vratima i sl......

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju