Tehnički dio > Detailing interijera

Pranje sjedala

<< < (3/4) > >>

dzoni:
Vidim mnogi po Netu hvale Vanish Oxi action... Licno sam uzeo da probam na proljece. Vanish vs Detap sta je bolje? Atap je bas jeftin pa sad ne znam sta preporucujete od to tvoje. Dakle ciscenje auto sjedala, nema nikakvih fleka vec ono da malo ocistim. Prosle godine sam cistio za zelenim Meguiars APC i totalno sam nezadovoljan, ili sam krivo radio (naspricao po sjedistu, pustio 3-5 minuta i cistio MF krpom) ili ne znam, kao da nista nije ocistilo. Probao sam omjerima 1:10 pa 1:4, ma nista uopce ne pijeni imam osjecaj kao da samo upije kad pospricam i nista.

Tomislav:

--- Citat: dzoni - Veljača 05, 2017, 01:20:11 prijepodne ---Vidim mnogi po Netu hvale Vanish Oxi action... Licno sam uzeo da probam na proljece. Vanish vs Detap sta je bolje? Atap je bas jeftin pa sad ne znam sta preporucujete od to tvoje. Dakle ciscenje auto sjedala, nema nikakvih fleka vec ono da malo ocistim. Prosle godine sam cistio za zelenim Meguiars APC i totalno sam nezadovoljan, ili sam krivo radio (naspricao po sjedistu, pustio 3-5 minuta i cistio MF krpom) ili ne znam, kao da nista nije ocistilo. Probao sam omjerima 1:10 pa 1:4, ma nista uopce ne pijeni imam osjecaj kao da samo upije kad pospricam i nista.

--- Kraj citata ---
Po meni si (pre)dugo pustio megs da stoji, možda se već osušio kroz taj period, našpricaj i odmah kreni sa vlažnom mf, pa iza nje sa suhom da pokupi ostatak... Inače kod čišćenja sjedala bolje je da što manje pjeni jer kad puno pjeni onda se dosta teže ispire i znaju fleke ostat, megs u kombinaciji sa vlažnom površinom, kao i svaki apc, dosta pjeni :dobro
Što se tiče detapa, on mi se jako dobar pokazao i za održavanje i za skorene mrlje, recimo komad torte mi se skorio na sjedalu i detap je to bez problema očistio... Vanish je dosta ''jači'' pa sa njim treba opreznije dok je detap aposlutno siguran stoga moja preporuka ide na detap... :palacgore:

dzoni:
Evo da podjelim svoja iskustva za Detap Atasom. U prinicipu sam zadovoljan, ne pijeni, nastrcao i cetkom obrisao, pa vlaznom krpom. Uglavnom jedno sjediste sam cistio debelih pola sata. Kasnije sam vlaznom krpom brisao i na kraju suhom, pokupio koliko sam mogao. Po meni puno bolje od Megs APC-a.

Prije:




Poslije:



D.detailing:
Mnogo bolje, i ja sam zadovoljan sa Detap-om ima i fin miris za razliku od nekih..

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

kroky:
Bolje je, al ti je i ostalo jos. Ponovi za par dana...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju