Autor Tema: Wheel cleaner brush  (Posjeta: 14351 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AnteTina

  • Početnik
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
Wheel cleaner brush
« : Rujan 09, 2018, 11:56:30 poslijepodne »
Zanima me koja je najbolja cetka za ciscenje felgi? Citao sam da ez detail kao i speed master najbolja cetka za felge s puno krakova,a koja je dobra cetka za ciscenje srce felgi? Chemical Guys? Mothers? Htio bih cetke koje su njezne da ne ostavljaju riseve...
Kupio sam chemical guys diablo koje cu razrijediti na 3:1 samo sad trazim cetke za felge jer imam problem sto ima polirane krakove tj silver machined wheels...

Offline tonyy

  • Kronični OCD
  • *****
  • Postova: 4032
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Wheel cleaner brush
« Odgovori #1 : Rujan 10, 2018, 06:37:55 prijepodne »
Ja imam daytonu speedmaster i pokazala mi se odlična,nisam nigdje primijetio da radi riseve..

https://www.elitecarcare.co.uk/product/daytona-speedmaster-wheel-brush-for-cars-bikes/

Offline forinta

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 345
  • Spol: Muški
  • Weekend detailer
    • Forea OCD detailing proizvodi po Vašoj mjeri!
    • Email
Odg: Wheel cleaner brush
« Odgovori #2 : Rujan 10, 2018, 08:51:09 poslijepodne »
Mi već preko dvije godine između ostalih redovito koristimo Valet Pro Twisted Long Reach Wheel Brush. Nježna je za lak felgi a opet dobro skida sve. Nema pre duga vlakna pa ne šprica svuda okolo kad se izvlači van, može se zavući svuda i ima gumom sve obloženo pa čisti metal nikad ne dolazi nigdje u kontakt sa površinom felge  rock

Offline AnteTina

  • Početnik
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
Odg: Wheel cleaner brush
« Odgovori #3 : Rujan 10, 2018, 11:25:44 poslijepodne »
Hvala vam na odgovoru! A cetka za srce felge? Mothers je dobra? Meka je ili gruba?