Autor Tema: Vibracija na 3 inch backing plate-u  (Posjeta: 11798 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Leondetail

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Vibracija na 3 inch backing plate-u
« : Lipanj 13, 2018, 10:53:55 prijepodne »
Lijep pozdrav svima, posto sam kupio rupes lhr21 te uz 2 rotacije, moja stara kraussica s08 mi ostaje u rezervi pa sam nju mislio namjeniti za manje povrsine. Kada promjenim 5" pad u 3" masina pocne vibrirati previse i nemoguce ju je drzati u rukama. Postoji li tu ikakvo rjesenje? Gledao sam na internetu da ljudi rade utege drugih tezina, ali mislim da je to ovdje nemoguce nabaviti. Imace koristim 3" pad koji je dosao uz nju.

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk


Offline forinta

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 345
  • Spol: Muški
  • Weekend detailer
    • Forea OCD detailing proizvodi po Vašoj mjeri!
    • Email
Odg: Vibracija na 3 inch backing plate-u
« Odgovori #1 : Lipanj 13, 2018, 08:34:35 poslijepodne »
Bok :)
U pravilu na S08 zbog manjeg pomaka može ići 75mm backing plate i nebi smjelo biti problema. Trebalo bi vidjeti da nije negdje navoj krivo možda sjeo ili nešto. Da li je backing plate ravan tj. da nije izvitoperen. Iskreno nisam probavao stavljati na S08 manji BP ali mogu sutra kad dođemo u poslovnicu isprobati pa javim povratno  :dobro

Offline Leondetail

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Vibracija na 3 inch backing plate-u
« Odgovori #2 : Lipanj 14, 2018, 06:43:27 prijepodne »
Bok :)
U pravilu na S08 zbog manjeg pomaka može ići 75mm backing plate i nebi smjelo biti problema. Trebalo bi vidjeti da nije negdje navoj krivo možda sjeo ili nešto. Da li je backing plate ravan tj. da nije izvitoperen. Iskreno nisam probavao stavljati na S08 manji BP ali mogu sutra kad dođemo u poslovnicu isprobati pa javim povratno  :dobro
Mozes probati, pa javi iskustva. Meni je vibracija nepodnosljiva, jos sam mislio probati kupiti dodo juice debeli bp za da masinu, mozda je tezi pa manje vibrira. A bo sam postavio normalno i blago zategnuo.

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk