Autor Tema: Dressing za sjedista koja nisu od koze  (Posjeta: 15048 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dzoni

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 111
Dressing za sjedista koja nisu od koze
« : Studeni 24, 2017, 10:51:49 poslijepodne »
Nisam nikada vidio nesto slicno, da li uopce postoji neki dressing za obicna sjedista? Svakim pranjem sigurno malo blijede, a i vremenom, da li postoji nesto tako kao sto ima dressing za kozu da dadne zivost sjedistima. I naravno da drzi dugo :)

Offline ARTB155

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Dressing za sjedista koja nisu od koze
« Odgovori #1 : Studeni 25, 2017, 08:09:29 prijepodne »
Koliko je meni poznato, preciznije, bar do sada nisam naletio na tako nešto što ti tražiš.
Vjerujem da se radi samo o prljavim sjedalima i isto tako vjerujem da bi ih dubinsko čiščenje osvježilo i vratilo im izvornu boju.
Nakon što se dobro osuše može se nanijeti Gtechniq I1 (forea-ocd.hr) kako bi ih se impregniralo da budu vodoodbojna a i puno lakše se čiste (dovoljna je vlažna MF) te manje navlače nečistoču

Offline reja

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1251
  • Spol: Ženski
  • Forea OCD/Chemical Guys
    • Forea OCD
    • Email
Odg: Dressing za sjedista koja nisu od koze
« Odgovori #2 : Studeni 25, 2017, 01:25:13 poslijepodne »
Dressing za tekstil ne postoji ali ovo što je ARTB155 napisao itekako stoji. Sredstva za impregnaciju olakšavaju održavanje i štite tekstil da ne blijedi.

Zimski kaputi i jakne mi imaju impregnaciju i vidi se razlika, pogotovo kod svijetlih boja. Zadnji put na svijetlo sivu jaknu nisam našpricala nakon pranja u žurbi i nakon dva posjeta bircu, ode sve u jaknu. Smrad dima, potamne rubovi rukava i ajmo na pranje ispočetka. Sa zaštitom sam mirna barem 2-4 tjedna, ovisno o nošenju.

...ili možda da jednostavno ne idem u birtije  :misli:
FOREA-OCD.HR i WWW.CHEMICAL GUYS.HR

Možeš li zamisliti što bih sve mogla napraviti ukoliko bih napravila sve što mogu?

Offline ARTB155

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Dressing za sjedista koja nisu od koze
« Odgovori #3 : Studeni 25, 2017, 05:24:46 poslijepodne »
To ti je tako kad detailerica ide u birtije...umjesto Max Factora i sl. ona si nanese malo Gtechniqa, CG itd :-)....šalim se, naravno, jako puno proizvoda koji se koriste za održavanje automobila mogu naći svoju primjenu i u svakodnevnom životu.
Ja npr. sve kožne cipele čistim/šitim sa istim sredstvima koja koristim za čiščenje kože u automobilu

Offline reja

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1251
  • Spol: Ženski
  • Forea OCD/Chemical Guys
    • Forea OCD
    • Email
Odg: Dressing za sjedista koja nisu od koze
« Odgovori #4 : Studeni 26, 2017, 12:43:07 poslijepodne »
Detailerica...no way.  :kumori
Tako je, treba približiti ˝detailing˝ cijelom svijetu kroz kućnu upotrebu, muški rod bi se spasio.  :kumori
FOREA-OCD.HR i WWW.CHEMICAL GUYS.HR

Možeš li zamisliti što bih sve mogla napraviti ukoliko bih napravila sve što mogu?