Autor Tema: Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?  (Posjeta: 14610 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fila

  • Početnik
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?
« : Veljača 19, 2017, 05:15:22 poslijepodne »
Danas sam ocistio detaljno sve tepihe u autu te se doslovno moze jest s njih :D nego zanima me koji proizvod i procedura je najbolja za ciscenje koznih sjedala koja najvjerovatnije nikad nisu ciscena te mi se cak cini da su za razliku od tepiha nijansu tamnija(vjerovatno necistoca)


Inace radi se o sjedalima iz Mercedesa 190 koji je 91. godiste te su sjedala tamnoplave boje


Offline tonyy

  • Kronični OCD
  • *****
  • Postova: 4032
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?
« Odgovori #1 : Veljača 19, 2017, 05:30:42 poslijepodne »
Probaj sa Leatherique setom Rejuvenator oil i Prestine cleanerom i baš tim redoslijedom, i četkicom,on mi se pokazao kao najbolji za kožu,ali nisam nikad se susreo sa čiščenjem tako stare kože tako da ne znam kako će ispasti..

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?
« Odgovori #2 : Veljača 20, 2017, 12:49:29 poslijepodne »
Probaj sa Leatherique setom Rejuvenator oil i Prestine cleanerom i baš tim redoslijedom, i četkicom,on mi se pokazao kao najbolji za kožu,ali nisam nikad se susreo sa čiščenjem tako stare kože tako da ne znam kako će ispasti..
+1 Naročito za staru kožu, doslovno je vrati u život... Jedini problem nastaje što će ti nakon čišćenja sa Leatheriquom na koži biti vidljivi svi nedostaci i oštećenja... :gruebel

Offline dasy27

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?
« Odgovori #3 : Veljača 20, 2017, 02:24:47 poslijepodne »
Ja sam radio sa Gliptone Liquid Leather GT12 i GT11 , zadovoljan sam rezultatima. Mozes pogledat u ovoj temi:

http://www.cro-detailing.com/index.php/topic,4339.0.html

Offline Fila

  • Početnik
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?
« Odgovori #4 : Veljača 21, 2017, 04:37:54 poslijepodne »
Probaj sa Leatherique setom Rejuvenator oil i Prestine cleanerom i baš tim redoslijedom, i četkicom,on mi se pokazao kao najbolji za kožu,ali nisam nikad se susreo sa čiščenjem tako stare kože tako da ne znam kako će ispasti..
+1 Naročito za staru kožu, doslovno je vrati u život... Jedini problem nastaje što će ti nakon čišćenja sa Leatheriquom na koži biti vidljivi svi nedostaci i oštećenja... :gruebel
Probat ću onda s tim, a što se tiče oštećenja trenutno ni na jednom sjedalu nema niti jedno vidljivo jer auto ima malu kilometražu i većinom su presvlake bile gore