Tehnički dio > Detailing interijera

Ciscenje koznih sjedala koja nikad nisu bila ciscena?

(1/1)

Fila:
Danas sam ocistio detaljno sve tepihe u autu te se doslovno moze jest s njih :D nego zanima me koji proizvod i procedura je najbolja za ciscenje koznih sjedala koja najvjerovatnije nikad nisu ciscena te mi se cak cini da su za razliku od tepiha nijansu tamnija(vjerovatno necistoca)


Inace radi se o sjedalima iz Mercedesa 190 koji je 91. godiste te su sjedala tamnoplave boje

tonyy:
Probaj sa Leatherique setom Rejuvenator oil i Prestine cleanerom i baš tim redoslijedom, i četkicom,on mi se pokazao kao najbolji za kožu,ali nisam nikad se susreo sa čiščenjem tako stare kože tako da ne znam kako će ispasti..

Tomislav:

--- Citat: tonyy - Veljača 19, 2017, 05:30:42 poslijepodne ---Probaj sa Leatherique setom Rejuvenator oil i Prestine cleanerom i baš tim redoslijedom, i četkicom,on mi se pokazao kao najbolji za kožu,ali nisam nikad se susreo sa čiščenjem tako stare kože tako da ne znam kako će ispasti..

--- Kraj citata ---
+1 Naročito za staru kožu, doslovno je vrati u život... Jedini problem nastaje što će ti nakon čišćenja sa Leatheriquom na koži biti vidljivi svi nedostaci i oštećenja... :gruebel

dasy27:
Ja sam radio sa Gliptone Liquid Leather GT12 i GT11 , zadovoljan sam rezultatima. Mozes pogledat u ovoj temi:

http://www.cro-detailing.com/index.php/topic,4339.0.html

Fila:

--- Citat: Tomislav - Veljača 20, 2017, 12:49:29 poslijepodne ---
--- Citat: tonyy - Veljača 19, 2017, 05:30:42 poslijepodne ---Probaj sa Leatherique setom Rejuvenator oil i Prestine cleanerom i baš tim redoslijedom, i četkicom,on mi se pokazao kao najbolji za kožu,ali nisam nikad se susreo sa čiščenjem tako stare kože tako da ne znam kako će ispasti..

--- Kraj citata ---
+1 Naročito za staru kožu, doslovno je vrati u život... Jedini problem nastaje što će ti nakon čišćenja sa Leatheriquom na koži biti vidljivi svi nedostaci i oštećenja... :gruebel

--- Kraj citata ---
Probat ću onda s tim, a što se tiče oštećenja trenutno ni na jednom sjedalu nema niti jedno vidljivo jer auto ima malu kilometražu i većinom su presvlake bile gore

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju